Warszawa - Czwartek, 19.06.2025 / Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława
Reklama

Potrąciła strażnika miejskiego, bo nie chciała się zatrzymać do kontroli

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Dziś kobiecie postawione zostaną zarzuty. Prawdopodobne, że kierująca odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Sytuacja miała miejsce w minioną środę. Zmotoryzowaną próbowała zatrzymać straż miejska po tym jak kobieta zlekceważyła znak zakazu wjazdu. Kobieta nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów. Pomimo prośby, nie zjechała na pobocze, ale odjechała. Zatrzymała się trochę dalej na skrzyżowaniu. Funkcjonariusze podjęli kolejną próbę zatrzymania kierującej, jednak ponownie się nie udało. W trakcie ruszania zmotoryzowana potrąciła strażnika.

Ostatecznie kobietę udało się zatrzymać kilkaset metrów dalej. W złożonych wyjaśnieniach stwierdziła, że nie chciała pokazać dokumentów nikomu poza policjantom.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

W mieście uruchomią kolejne kurtyny wodne

 WARSZAWA. W związku z falą upałów od środy, 8 sierpnia, na terenie miasta będą ustawiane specjalne bramki wodne.

Warszawa

15 sierpnia przez Wisłostradę przejedzie defilada wojska

 WARSZAWA. W środę, 15 sierpnia, parada z okazji święta Wojska Polskiego i 98. rocznicy Bitwy Warszawskiej przejdzie Wisłostradą. 

Warszawa

Remonty na warszawskich drogach. Uwaga na utrudnienia

WARSZAWA. Nową nawierzchnię otrzymają ulice S. Starzyńskiego oraz ciąg Szaserów i J. Dwernickiego.

Warszawa

Zamknięto jezdnie ul. Spacerowej. Utrudnienia potrwają do 31 lipca

WARSZAWA. Na trasy objazdowe skierowano autobusy siedmiu linii.

Warszawa

Urząd Miasta przygotowany na wzrost temperatury. Na ulicach pojawi się 9 kurtyn wodnych

WARSZAWA. Kurtyny na wniosek m.st. Warszawy uruchamia Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Warszawa

Wyścig z czasem na ul. Marynarskiej. Powiększono plac budowy

WARSZAWA. Wykonawca przebudowy ul. Marynarskiej będzie miał czas do końca wakacji na poszerzenie frontu robót i wprowadzenie na budowę dodatkowych pracowników i maszyn.

Warszawa

Bilet do warszawskiego zoo kupisz przez smartfona

WARSZAWA. Wejściówki ogrodu zoologicznego są już dostępne w aplikacji mobilnej.

Warszawa

Miasto przyzna 500 stypendiów dla młodych warszawiaków

 WARSZAWA. Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II to największy samorządowy program stypendialny w Polsce.

Reklama