Warszawa - Poniedziałek, 04.08.2025 / Imieniny: Dominika, Protazego, Jana
Reklama

Zatrzymano grupę przestępczą

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Funkcjonariusze policji zatrzymali grupę przestępczą, która była odpowiedzialna za dokonywanie rozlicznych rozbojów, włamań i kradzieży, do jakich dochodziło ostatnio na obszarze Warszawy oraz w jej okolicach.

Łącznie policjanci aresztowali 13 osób. Przestępcy usłyszeli zarzut pobicia kobiety ze skutkiem śmiertelnym. Sprawa badana była od czerwca 2013 roku. Zatrzymani weszli do mieszkania, w którym przebywała starsza para, żądając wydania pieniędzy. Po odmowie kobietę zaatakowano. Brutalnie pobita doznała na tyle poważnych obrażeń, że zmarła. Poszkodowany został również mężczyzna, który z urazami głowy przewieziony został do szpitala.

Jak się okazuje z ustaleń policjantów, grupa przestępcza działała na obszarze Warszawy, Marek oraz Wołomina od minimum roku.
 
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

6 urodziny Veturilo w Warszawie. Obecnie posiadają ponad 350 stacji i 5200 rowerów

WARSZAWA. Kiedy startował miał 57 stacji, z których można było wypożyczyć blisko tysiąc jednośladów.

Warszawa

Trwają roboty torowe na ul. Puławskiej

WARSZAWA. Prace remontowe na Puławskiej trwają od 9 czerwca.

Warszawa

W mieście uruchomią kolejne kurtyny wodne

 WARSZAWA. W związku z falą upałów od środy, 8 sierpnia, na terenie miasta będą ustawiane specjalne bramki wodne.

Warszawa

15 sierpnia przez Wisłostradę przejedzie defilada wojska

 WARSZAWA. W środę, 15 sierpnia, parada z okazji święta Wojska Polskiego i 98. rocznicy Bitwy Warszawskiej przejdzie Wisłostradą. 

Warszawa

Remonty na warszawskich drogach. Uwaga na utrudnienia

WARSZAWA. Nową nawierzchnię otrzymają ulice S. Starzyńskiego oraz ciąg Szaserów i J. Dwernickiego.

Warszawa

Zamknięto jezdnie ul. Spacerowej. Utrudnienia potrwają do 31 lipca

WARSZAWA. Na trasy objazdowe skierowano autobusy siedmiu linii.

Warszawa

Urząd Miasta przygotowany na wzrost temperatury. Na ulicach pojawi się 9 kurtyn wodnych

WARSZAWA. Kurtyny na wniosek m.st. Warszawy uruchamia Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Warszawa

Wyścig z czasem na ul. Marynarskiej. Powiększono plac budowy

WARSZAWA. Wykonawca przebudowy ul. Marynarskiej będzie miał czas do końca wakacji na poszerzenie frontu robót i wprowadzenie na budowę dodatkowych pracowników i maszyn.

Reklama