Warszawa - Piątek, 26.06.2026 / Imieniny: Jana, Pawła, Miromira
Reklama

Nierozsądne podwyżki biletów?

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Jak wynika ze statystyk prowadzonych przez warszawski Zarząd Transportu Miejskiego, w minionym roku zysk ze sprzedaży biletów na podróżowanie środkami komunikacji miejskiej wyniósł niespełna 765 mln zł.

W porównaniu z danymi z lat minionych jest to zdecydowanie więcej. W roku 2011 do puli finansowej miasta wpłynęło o 47 mln zł mniej. Mimo wszystko jednak w ratuszu spodziewano się, że łączny dochód przekroczy poziom 840 mln zł. Tak optymistycznych wyników nie udało się natomiast uzyskać.

Od stycznia 2013 r za jednorazowy bilet zapłacić trzeba było 4,40 zł a nie jak miało to miejsce dotychczas 3,60 zł. z kolei za bilet miesięczny 100 zł, zaś za 90-dniowy – 250 zł.
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Konkurs na nazwy rond

Konkurs ogłosiły władze Ursynowa.

Warszawa

Innowacyjne latarnie uliczne

Nowość pojawiła się przy rondzie ONZ.

Warszawa

Kolejny wypadek w stolicy

Do zdarzenia doszło około godz. 8. W wypadku uczestniczył jednoślad i samochód osobowy.

Warszawa

Rozbili gang paserów

Zatrzymano siedem osób.

Warszawa

Ferrari w płomieniach. Co się stało?

W miniony weekend w jednym z warszawskich warsztatów spłonęło ferrari.

Warszawa

Zderzenie motocykla z autem osobowym. Są ranni

Do zdarzenia doszło w Rembertowie w ubiegłą sobotę.

Reklama