Warszawa - Piątek, 26.06.2026 / Imieniny: Jana, Pawła, Miromira
Reklama

Nierozsądne podwyżki biletów?

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Jak wynika ze statystyk prowadzonych przez warszawski Zarząd Transportu Miejskiego, w minionym roku zysk ze sprzedaży biletów na podróżowanie środkami komunikacji miejskiej wyniósł niespełna 765 mln zł.

W porównaniu z danymi z lat minionych jest to zdecydowanie więcej. W roku 2011 do puli finansowej miasta wpłynęło o 47 mln zł mniej. Mimo wszystko jednak w ratuszu spodziewano się, że łączny dochód przekroczy poziom 840 mln zł. Tak optymistycznych wyników nie udało się natomiast uzyskać.

Od stycznia 2013 r za jednorazowy bilet zapłacić trzeba było 4,40 zł a nie jak miało to miejsce dotychczas 3,60 zł. z kolei za bilet miesięczny 100 zł, zaś za 90-dniowy – 250 zł.
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Po wielu opóźnieniach trasa wreszcie gotowa

Czynny jest przejazdem mostem nad Jeziorkiem Czerniakowskim.

Warszawa

Usterka wodociągu przy ul. Sokratesa

Do zdarzenia doszło dziś rano. Awaria spowodowała zalanie całej ulicy.

Warszawa

Impreza „Biegnij Warszawo” już w niedzielę

W związku z wydarzeniem warszawianie mogą spodziewać się utrudnień.

Warszawa

Ledwo puścili ruch, już ogromne utrudnienia

Problemy drogowe pojawiły się w godzinach rannych na nowo otwartej ul. Targowej.

Warszawa

Nowe przystanki w stolicy

Duże zmiany w warszawskiej komunikacji miejskiej.

Warszawa

Trzy lata czekali na przejazd. Wreszcie jest

Oddano do użytku ul. Targową. Czy jest lepiej niż było?

Warszawa

Pobił żonę metalową rurą i sam zaprowadził do szpitala

Do zdarzenia doszło przy ul. Lubomira na warszawskiej Pradze Południe.

Warszawa

Rozbili szajkę Bukaciaka

Już wiadomo z kim działał Rafał B znany pod pseudonimem Bukaciak.

Reklama