Warszawa - Sobota, 20.09.2025 / Imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny
Reklama

Zmiany w organizacji ruchu przy skrzyżowaniu Targowej z Okrzei i Kłopotowskiego

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Utrudnienia wprowadzono dziś w nocy.

Są one konieczne ze względu na prowadzone prace nad modernizacją torowiska tramwajowego. W związku z tym, zwężeniu uległa jezdnia przy ul. Targowej. Od teraz zmotoryzowani nie będą mogli poruszać się pasem przy torowisku. Nie jest również czynny przejazd przez Targową, kierując się z ul. Okrzei.

Dodatkowo trzeba było wyłączyć z ruchu także skręt z ul. Targowej w lewo w ul. Kłopotowskiego. Kierowcy mogą przemieszczać się objazdem tymczasowym.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Od dziś frezowanie ulic

W dniu dzisiejszym rozpoczynają się pierwsze prace nad frezowaniem nawierzchni warszawskich ulic.

Warszawa

Utrudnienia w ruchu w związku z uroczystościami z okazji kanonizacji

Ze względu na weekendowe uroczystości warszawscy kierowcy muszą przyszykować się na duże utrudnienia w ruchu.

Warszawa

Zmarł Tadeusz Różewicz

Zmarł wybitny polski poeta i dramaturg Tadeusz Różewicz.

Warszawa

Zmienią kursy linii S3, S3 oraz S9

W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi dalekobieżnej linii średnicowej zmienione zostaną rozkłady jazdy linii S3, S3 oraz S9.

Warszawa

Ewakuacja na lotnisku Chopina

Wczoraj około godz. 13 doszło do ewakuacji pasażerów oraz pracowników lotniska Chopina.

Warszawa

Biblioteka pobiła rekord książkowego domino

Od wtorku w placówce Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie układane było nietypowe domino z książek.

Warszawa

Awantura kierowców i atak gazem

W dniu wczorajszym doszło pomiędzy dwoma kierowcami do awantury, w wyniku której jeden z mężczyzn użył gazu pieprzowego.

Warszawa

Tramwaj zderzył się z „osobówką”

Do wypadku doszło przy skrzyżowaniu ul. Grochowskiej i Wspólnej Drogi. Sytuacja miała miejsce około godz. 18.

Reklama