Warszawa - Środa, 05.11.2025 / Imieniny: Elżbiety, Sławomira, Zachariasza
Reklama

Zmiany w organizacji ruchu przy skrzyżowaniu Targowej z Okrzei i Kłopotowskiego

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Utrudnienia wprowadzono dziś w nocy.

Są one konieczne ze względu na prowadzone prace nad modernizacją torowiska tramwajowego. W związku z tym, zwężeniu uległa jezdnia przy ul. Targowej. Od teraz zmotoryzowani nie będą mogli poruszać się pasem przy torowisku. Nie jest również czynny przejazd przez Targową, kierując się z ul. Okrzei.

Dodatkowo trzeba było wyłączyć z ruchu także skręt z ul. Targowej w lewo w ul. Kłopotowskiego. Kierowcy mogą przemieszczać się objazdem tymczasowym.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Parada Schumana

W minioną sobotę w Warszawie odbyła się parada Schumana, w której udział wzięło kilka tysięcy osób.

Warszawa

Pożar hali z foliami

Poranny pożar hali z foliami wybuchł w Regułach niedaleko Warszawy. Ogień rozprzestrzeniał się wyjątkowo szybko. Obrażenia odniosła piątka osób.

Warszawa

Szukają źródła dziwnego zapachu

Zapowiedziano szczegółową kontrolę wszystkich kamer systemu monitorującego w warszawskim metrze.

Warszawa

Blokada u. Towarowej

Odcinek od al. Jerozolimskich do al. Solidarności w Warszawie przez dwa weekendy będzie nieczynny dla tramwajów.

Warszawa

Rolkowe szaleństwo w ramach Nightskating

W dniu wczorajszym po warszawskim Śródmieściu, Mokotowie i Ursynowie przejechali miłośnicy rolek.

Warszawa

Przygotowano szosy na odcinku Sacharowa – Żeromskiego

Nowe fragmenty ulic są już oddane do użytku kierowców. Nowymi trasami można się przemieszczać na odcinku ul. Sacharowa – Żeromskiego – Marymoncka.

Warszawa

Zderzenie mercedesa z motocyklem

W dniu wczorajszym doszło do poważnego wypadku drogowego w rejonie ul. Myśliwskiej w Warszawskie.

Warszawa

Dziwny zapach w metro, to nie gaz

Wczoraj i przedwczoraj pojawiły się zgłoszenia, że w tunelach warszawskiego metro czuć wydzielający się gaz.

Reklama