Warszawa - Sobota, 21.06.2025 / Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Reklama

Zmiana na ul. Patriotów

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
WARSZAWA. We wtorek, 12 listopada, ok. godz. 11.00 ruch z zachodniej jezdni ul. Patriotów zostanie przełożony na tymczasową drogę. W ten sposób kierowcy ominą plac budowy węzła z Południową Obwodnicą Warszawy.
 
W Wawrze, w rejonie stacji kolejowej PKP Miedzeszyn, powstaje węzeł drogowy ul. Patriotów z budowaną Południową Obwodnicą Warszawy. Pod jezdniami ul. Patriotów i torami kolejowymi budowana jest tzw. wanna szczelna, w której znajdzie się przyszła trasa. We wtorek, 12 listopada, ok. godz. 11.00 wykonawca tych prac wprowadzi kolejne zmiany w organizacji ruchu. Wyłączona z ruchu samochodów zostanie zachodnia jezdnia ul. Patriotów pomiędzy ulicami Szafirową a Brodnicką.
 
Ruch w obydwu kierunkach zostanie skierowany na tymczasową jezdnią, omijającą łukiem plac budowy. Dzięki temu wykonawca będzie mógł dokończyć prace przy zachodniej części konstrukcji wanny.
 
Inwestorem budowy Południowej Obwodnicy Warszawy (czyli drogi ekspresowej S2) jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Inwestycja obejmuje budowę trasy z dwoma jezdniami o trzech pasach ruchu. Jej długość to 18,5 km, na odcinku od węzła „Puławska” do węzła „Lubelska”. W ramach inwestycji wybudowane zostaną m.in. tunel pod Ursynowem, most przez Wisłę i kilka węzłów drogowych.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Uwaga kierowcy! Nowa organizacja ruchu

Zmieniono zasady poruszania się na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich i Górczewskiej.

Warszawa

Auto potrąciło sarnę

Do zdarzenia doszło na warszawskiej Wisłostradzie wczoraj rano.

Warszawa

Uwaga na nowe radary. Gdzie stanęły?

Urządzenia pojawiły się przy skrzyżowaniu dwóch warszawskich ulic.

Warszawa

Policjanci rozbili gang złodziei

Kradli skutery, rowery i motocykle.

Warszawa

Wjechała do przejścia podziemnego autem. Była pijana

Izabella Ch. Przewieziona została do zamkniętego zakładu psychiatrycznego na przymusową obserwację.

Warszawa

Poranny wypadek przy al. Stanów Zjednoczonych

Doszło do zderzenia dwóch aut osobowych i miejskiego autobusu.

Warszawa

Udawał adwokata. Usłyszał 7 zarzutów

Funkcjonariusze zatrzymali winnego Jurija Ż.

Warszawa

Biletem PKP pojedziesz komunikacją miejską!

Taki wyjątek tylko w wybranych terminach.

Reklama