Warszawa - Piątek, 20.06.2025 / Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Reklama

Wypadek auta z materiałami radioaktywnymi

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

WARSZAWA. Kilka godzin nieczynny był przejazd odcinkiem drogi krajowej nr 50. Funkcjonariusze pracowali na miejscu wypadku, w którym uczestniczył pojazd osobowy i ciężarówka transportująca materiały radioaktywne.

 

Sytuacja miała miejsce w Sobiekursku. Dostawczy peugeot zderzył się z volkswagenem. Pojazd osoby najechał na barierkę i wylądował na pasie zieleni. Prace trwały przez kilka godzin. Trzeba było wprowadzić objazdy.

Przybyli również chemicy i strażacy. Teren został otaśmowany. Sprawdzono skalę promieniowania. Pomiary wskazały, że nie przekroczono norm.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Karetka winna utrudnień?

W związku z przyjazdem na stację w Ursusie karetki pogotowia, trwa zamieszanie w ruchu drogowym.

Warszawa

Podpórki na skrzyżowaniach

Jak dotąd pojawiło się pięć takich miejsc, w których możliwe jest komfortowe zatrzymanie się rowerzystów.

Warszawa

Zatrzymano pięć osób za nielegalny handel papierosami

Papierosy z przemytu były rozprowadzane po warszawskich targach. Za popełnione wykroczenie piątce zatrzymanych grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Warszawa

Celowo niszczył lusterka aut

Funkcjonariusze z Żoliborza zatrzymali mężczyznę, który prawdopodobnie odpowiedzialny jest za niszczenie lusterek pojazdów zaparkowanych na parkingu.

Warszawa

Narkotyki u kontrolerki klubu go-go

Funkcjonariusze policji zatrzymali 23-letnią Klaudię K., która prawdopodobnie pracuje jako selekcjonerka jednego z warszawskich klubów go-go.

Warszawa

Awaria. Utrudnienia w ruchu pociągów

Do awarii doszło przy stacji Kabaty. W związku z tym, pociągi kursowały wahadłowo.

Warszawa

Odgryzł kawałek ucha kontrolerowi biletów

Do zdarzenia doszło w autobusie linii N91. Sprawca był pod wpływem alkoholu.

Warszawa

Materiały wybuchowe w ministerstwie?

Trwa akcja pirotechników w związku ze zgłoszeniem, że w budynkach ministerstwa podłożony jest ładunek wybuchowy.

Reklama