Warszawa - Niedziela, 10.08.2025 / Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca
Reklama

Trwają prace nad mostem średnicowym

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Na chwilę obecną nie ma żadnych opóźnień w związku z realizacją prac nad mostem średnicowym. Wymienionych zostało ponad 300 mostownic. Ponadto realizowany jest również montaż szyn.

Niebawem gotowy będzie następny fragment torów. Wszystkie działania idą zgodnie z planem. Roboty kontynuowane są non stop. Zgodnie z założeniem projektu inwestycja ma uwzględniać wymianę prawie 1500 mostownic oraz 2400 metrów szyn. Jeśli nadal prace będą przebiegały bez zarzutu całość działań zakończy się w połowie czerwca bieżącego roku.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Rolkarze opanowali stolicę

W dniu wczorajszym przez cały dzień nieczynne były al. Ujazdowskie. Powodem utrudnień były zawody rolkarzy.

Warszawa

Dachowanie na Pradze Południe

Wypadek miał miejsce w godzinach południowych. Kolizja wyglądała groźnie.

Warszawa

Korek przy al. Jerozolimskich

W rejonie al. Jerozolimskich w Warszawie doszło do stłuczki trzech pojazdów. W związku z kolizją, tworzy się ogromny korek.

Warszawa

Karetka winna utrudnień?

W związku z przyjazdem na stację w Ursusie karetki pogotowia, trwa zamieszanie w ruchu drogowym.

Warszawa

Podpórki na skrzyżowaniach

Jak dotąd pojawiło się pięć takich miejsc, w których możliwe jest komfortowe zatrzymanie się rowerzystów.

Warszawa

Zatrzymano pięć osób za nielegalny handel papierosami

Papierosy z przemytu były rozprowadzane po warszawskich targach. Za popełnione wykroczenie piątce zatrzymanych grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Warszawa

Celowo niszczył lusterka aut

Funkcjonariusze z Żoliborza zatrzymali mężczyznę, który prawdopodobnie odpowiedzialny jest za niszczenie lusterek pojazdów zaparkowanych na parkingu.

Warszawa

Narkotyki u kontrolerki klubu go-go

Funkcjonariusze policji zatrzymali 23-letnią Klaudię K., która prawdopodobnie pracuje jako selekcjonerka jednego z warszawskich klubów go-go.

Reklama