Warszawa - Środa, 18.06.2025 / Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Reklama

Startuje nabór do warszawskich przedszkoli

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Począwszy od dnia dzisiejszego przyjmowane będą zgłoszenia opiekunów, chcących posłać swoje pociechy do przedszkola.

Rekrutacja dotyczy dzieci, które jak dotąd nie były objęte edukacją przedszkolną. W przypadku dużego zainteresowania w pierwszej kolejności przyjmowane będą maluchy niepełnosprawne lub pochodzące z rodzin, w których jest ktoś upośledzony. Pod uwagę podczas ogłaszania list przyjętych wzięte zostaną również takie kwestie jak m.in. wielodzietność rodzin (minimum trójka potomstwa) oraz samotna opieka sprawowana przez jednego z rodziców.

Formularze zgłoszeniowe wypełniać można drogą elektroniczną.
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Szukają wykonawcy przebudowy dróg

W celu znalezienia realizatora planowanej inwestycji, ogłoszony został już przetarg.

Warszawa

Wypadek na Powiślu. Przewrócił się dźwig

W wyniku zdarzenia poszkodowany został operator dźwigu. Mężczyzna w momencie wypadku był trzeźwy.

Warszawa

Przerobią plac Powstańców Warszawy

Zgodnie z projektem, odświeżony plac Powstańców Warszawy ma zyskać nowy system oświetleniowy oraz chodniki.

Warszawa

24-latek utopił się w stawie

Wczoraj około godziny 23 stwierdzono zgon młodego mężczyzny, który utopił się w warszawskim stawie.

Warszawa

Brak zagrożenia powodzią

W dniu wczorajszym ustabilizowała się sytuacja wód Wisły w stolicy. Powodzi nie będzie.

Warszawa

Dwanaście pociągów poczeka do jesieni

Kursujące po stolicy pociągi metra warszawskiego zostały chwilowo wycofane z ruchu.

Warszawa

Zderzenie auta z radiowozem przy Marymonckiej

W rejonie ul. Marymonckiej w Warszawie doszło do zderzenia radiowozu i pojazdu osobowego. Kolizja miała miejsce przy Moście Północnym.

Warszawa

Upiła uczennicę i ją zgwałciła. Trzy zarzuty dla nauczycielki

Zatrzymana została przez funkcjonariuszy policji jedna z nauczycielek placówki szkolnej w Legionowie. Kobiecie postawiono trzy zarzuty, w tym gwałt na uczennicy.

Reklama