Warszawa - Poniedziałek, 11.08.2025 / Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji
Reklama

Potrąciła strażnika miejskiego, bo nie chciała się zatrzymać do kontroli

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Dziś kobiecie postawione zostaną zarzuty. Prawdopodobne, że kierująca odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Sytuacja miała miejsce w minioną środę. Zmotoryzowaną próbowała zatrzymać straż miejska po tym jak kobieta zlekceważyła znak zakazu wjazdu. Kobieta nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów. Pomimo prośby, nie zjechała na pobocze, ale odjechała. Zatrzymała się trochę dalej na skrzyżowaniu. Funkcjonariusze podjęli kolejną próbę zatrzymania kierującej, jednak ponownie się nie udało. W trakcie ruszania zmotoryzowana potrąciła strażnika.

Ostatecznie kobietę udało się zatrzymać kilkaset metrów dalej. W złożonych wyjaśnieniach stwierdziła, że nie chciała pokazać dokumentów nikomu poza policjantom.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Pociąg potrącił mężczyznę

Poszkodowany zmarł. Tragiczne zdarzenie miało miejsce w miejscowości Józefinów niedaleko Piastowa w godzinach wieczornych.

Warszawa

Trwa szacowanie strat po powodzi

Nie ma już żadnego zagrożenia powodziowego. Wody Wisły opadają.

Warszawa

Uwaga! Zmiany w rozkładzie PKP!

Wraz z dniem 24 maja wprowadzone zostaną przekształcenia w dotychczas obowiązującym rozkładzie jazdy pociągów PKP na linii Warszawa – Pruszków.

Warszawa

Szukają wykonawcy przebudowy dróg

W celu znalezienia realizatora planowanej inwestycji, ogłoszony został już przetarg.

Warszawa

Wypadek na Powiślu. Przewrócił się dźwig

W wyniku zdarzenia poszkodowany został operator dźwigu. Mężczyzna w momencie wypadku był trzeźwy.

Warszawa

Przerobią plac Powstańców Warszawy

Zgodnie z projektem, odświeżony plac Powstańców Warszawy ma zyskać nowy system oświetleniowy oraz chodniki.

Warszawa

24-latek utopił się w stawie

Wczoraj około godziny 23 stwierdzono zgon młodego mężczyzny, który utopił się w warszawskim stawie.

Warszawa

Brak zagrożenia powodzią

W dniu wczorajszym ustabilizowała się sytuacja wód Wisły w stolicy. Powodzi nie będzie.

Reklama