Warszawa - Wtorek, 04.11.2025 / Imieniny: Karola, Olgierda, Emeryka
Reklama

Odgryzł kawałek ucha kontrolerowi biletów

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Do zdarzenia doszło w autobusie linii N91. Sprawca był pod wpływem alkoholu.

Zgodnie z ustaleniami policjantów, dwóch kontrolerów wsiadło do autobusu nocnego, prosząc o pokazanie biletu. Jeden z mężczyzn, który był pod wpływem alkoholu próbował uciec. Doszło do szarpaniny w wyniku czego pijany Michał K. odgryzł ucho kontrolerowi.

Za wykroczenie mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Badanie alkomatem wykazało u niego 1,8 promila alkoholu w organizmie.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Prawie 240 km/h

Funkcjonariuszom policji udało się zatrzymać kierowcę, zajeżdżając mu drogę. Inaczej mężczyzna nie zatrzymałby się, bo po sygnale policjantów zaczął uciekać.

Warszawa

Startuje Warszawska Masa Krytyczna

Dziś o godz. 18 startuje Warszawska Masa Krytyczna. Miejsce zbiórki tradycyjnie na Placu Zamkowym.

Warszawa

Od dziś frezowanie ulic

W dniu dzisiejszym rozpoczynają się pierwsze prace nad frezowaniem nawierzchni warszawskich ulic.

Warszawa

Utrudnienia w ruchu w związku z uroczystościami z okazji kanonizacji

Ze względu na weekendowe uroczystości warszawscy kierowcy muszą przyszykować się na duże utrudnienia w ruchu.

Warszawa

Zmarł Tadeusz Różewicz

Zmarł wybitny polski poeta i dramaturg Tadeusz Różewicz.

Warszawa

Zmienią kursy linii S3, S3 oraz S9

W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi dalekobieżnej linii średnicowej zmienione zostaną rozkłady jazdy linii S3, S3 oraz S9.

Warszawa

Ewakuacja na lotnisku Chopina

Wczoraj około godz. 13 doszło do ewakuacji pasażerów oraz pracowników lotniska Chopina.

Warszawa

Biblioteka pobiła rekord książkowego domino

Od wtorku w placówce Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie układane było nietypowe domino z książek.

Reklama