Warszawa - Sobota, 21.06.2025 / Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Reklama

Impreza „Biegnij Warszawo” już w niedzielę

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
W związku z wydarzeniem warszawianie mogą spodziewać się utrudnień.

Szacuje się wstępnie, że w zawodach udział weźmie niemal 15 tys. osób. Główną ideą przedsięwzięcia sportowego jest zachęcenie ludzi do aktywnych form spędzania wolnego czasu. Nie chodzi tu więc wyłącznie o samo konkurowanie i zdobywanie miejsc na podium.

By zainteresować uczestnictwem w biegu, przewidziano duże limity czasowe oraz atrakcyjną trasę przebiegu, której będą w stanie sprostać nawet biegacze-amatorzy. Zawodnicy będą mieli do pokonania 10 kilometrowy odcinek.

Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość, ponieważ w związku z biegiem zapowiadane są utrudnienia. Start imprezy o godz. 11.20.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Uwaga! Zmiany w rozkładzie PKP!

Wraz z dniem 24 maja wprowadzone zostaną przekształcenia w dotychczas obowiązującym rozkładzie jazdy pociągów PKP na linii Warszawa – Pruszków.

Warszawa

Szukają wykonawcy przebudowy dróg

W celu znalezienia realizatora planowanej inwestycji, ogłoszony został już przetarg.

Warszawa

Wypadek na Powiślu. Przewrócił się dźwig

W wyniku zdarzenia poszkodowany został operator dźwigu. Mężczyzna w momencie wypadku był trzeźwy.

Warszawa

Przerobią plac Powstańców Warszawy

Zgodnie z projektem, odświeżony plac Powstańców Warszawy ma zyskać nowy system oświetleniowy oraz chodniki.

Warszawa

24-latek utopił się w stawie

Wczoraj około godziny 23 stwierdzono zgon młodego mężczyzny, który utopił się w warszawskim stawie.

Warszawa

Brak zagrożenia powodzią

W dniu wczorajszym ustabilizowała się sytuacja wód Wisły w stolicy. Powodzi nie będzie.

Warszawa

Dwanaście pociągów poczeka do jesieni

Kursujące po stolicy pociągi metra warszawskiego zostały chwilowo wycofane z ruchu.

Warszawa

Zderzenie auta z radiowozem przy Marymonckiej

W rejonie ul. Marymonckiej w Warszawie doszło do zderzenia radiowozu i pojazdu osobowego. Kolizja miała miejsce przy Moście Północnym.

Reklama