Warszawa - Środa, 13.08.2025 / Imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza
Reklama

Gigantyczny korek na Wisłostradzie

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Utrudnienia trwają od samego rana.

Problemy drogowe wynikają z robót prowadzonych na jednym pasie ruchu. W związku z tym, zmotoryzowani mają do dyspozycji wyłącznie jeden pas. Gigantyczne korki tworzą się w kierunku centrum. Największe kłopoty z przejazdem są między mostem Północnym i Grota Roweckiego.

Na zablokowanym pasie ruchu stoi dźwig. Pracuje ekipa robotników. Przybyła na miejsce policja wyjaśnia, że wkrótce zajęty pas zostanie odblokowany i zator powinien minąć.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Pijany kierowca autobusu. Wjechał w las

Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny ponad trzy promile alkoholu.

Warszawa

Sprawdzili czy nie zamierzają się ścigać

Kilkuset kierowców zebrało się w Jankach oraz na parkingu przed centrum handlowym w Markach.

Warszawa

Ułatwią dojazd na Orange Warsaw Festival

W związku ze startującym dziś, jednym z największych przedsięwzięć muzycznych w Polsce, władze miasta postanowiły uruchomić dodatkowe autobusy i tramwaje. Wydłużony będzie także kurs metro.

Warszawa

Od dziś objazdy linii 177, 178 i 717

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że autobusy linii 177, 178 oraz 717 pojadą dziś objazdami.

Warszawa

Uwaga kierowcy! Utrudnienia przy al. Jerozolimskich

Rozpoczyna się wymiana nawierzchni przy al. Jerozolimskich. W związku z tym wystąpią problemy w ruchu.

Warszawa

Zabiorą się za przejście przy ul. Emilii Plater

W tej części stolicy dotychczasowej przejście dla pieszych pozostawia wiele do życzenia. Konieczna jest gruntowna modernizacja.

Warszawa

Zamierzał ukraść auto na oczach właściciela

Do zdarzenia doszło na Trakcie Brzeskim.

Warszawa

Wyremontują wiadukt przy Łopuszańskiej

Pierwsze prace wystartują jeszcze w czerwcu.

Reklama