Warszawa - Poniedziałek, 15.12.2025 / Imieniny: Niny, Celiny, Krystiany
Reklama

Znaleźli pocisk z II wojny światowej

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Niecodziennego odkrycia dokonano w Wiśle. W rzece znajdował się pocisk z II wojny światowej.
Bomba była dość duża. Konieczne było zdetonowanie pocisku. Na miejscu pracowali saperzy. Niewybuch udało się zauważyć dzięki niskiemu poziomowi wody w Wiśle.

Pocisk znajdował się w rejonie Płyty Desantu w okolicy kawiarni Kurort. Nietypowego odkrycia dokonał przypadkowy spacerowicz.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Będzie wsparcie dla młodych bezrobotnych

Osoby, które mają w planach założenie własnej firmy mogą od dziś składać wnioski o przyznanie środków pieniężnych w ramach wsparcia finansowego.

Warszawa

Kolejne utrudnienia warszawskiego metro

Na weekendzie doszło do usterki hamulców pojazdu, co wywołało opóźnienia w ruchu.

Warszawa

Rolkarze opanowali stolicę

W dniu wczorajszym przez cały dzień nieczynne były al. Ujazdowskie. Powodem utrudnień były zawody rolkarzy.

Warszawa

Dachowanie na Pradze Południe

Wypadek miał miejsce w godzinach południowych. Kolizja wyglądała groźnie.

Warszawa

Korek przy al. Jerozolimskich

W rejonie al. Jerozolimskich w Warszawie doszło do stłuczki trzech pojazdów. W związku z kolizją, tworzy się ogromny korek.

Warszawa

Karetka winna utrudnień?

W związku z przyjazdem na stację w Ursusie karetki pogotowia, trwa zamieszanie w ruchu drogowym.

Warszawa

Podpórki na skrzyżowaniach

Jak dotąd pojawiło się pięć takich miejsc, w których możliwe jest komfortowe zatrzymanie się rowerzystów.

Warszawa

Zatrzymano pięć osób za nielegalny handel papierosami

Papierosy z przemytu były rozprowadzane po warszawskich targach. Za popełnione wykroczenie piątce zatrzymanych grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Reklama