Warszawa - Czwartek, 06.11.2025 / Imieniny: Feliksa, Leonarda, Melaniusza
Reklama

Zerwana sieć trakcyjna. Robią się korki

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Przy skrzyżowaniu ul. Wolskiej oraz al. Prymasa Tysiąclecia doszło do zerwania sieci trakcyjnej.

Sieć zerwał samochód ciężarowy przejeżdżający w regionie. W związku z awarią wstrzymany jest od rana ruch tramwajów w obie strony. Trakcja została uszkodzona na odcinku prowadzącym od Prymasa Tysiąclecia do ul. Elekcyjnej.

Interweniują Tramwaje Warszawskie. Szacuje się wstępnie, że utrudnienia potrwać mogą nawet do godz. 12.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Uwaga! W weekend utrudnienia drogowe. Wprowadzą objazdy

Powodem utrudnień drogowych planowanych od dziś do poniedziałku rano są prace realizowane w rejonie Powstańców Śląskich oraz al. Reymonta.

Warszawa

Ścieżka przy al. Jana Pawła II dopiero w czerwcu. Skąd opóźnienie?

Inwestycja jest już opóźniona, ponieważ konieczne było przeprowadzenie dodatkowych prac ciepłowniczych. Trzeba było stworzyć komorę ciepłowniczą. Tym samym inwestycja zostanie zakończona najwcześniej dopiero w przyszłym miesiącu.

Warszawa

Włamali się do hurtowni sprzętu dziecięcego. Ukradli wózki, rowerki i foteliki

Funkcjonariuszom policji udało się zatrzymać sześć osób podejrzewanych o włamanie do hurtowni sprzętu dziecięcego oraz kradzież kilkuset wózków, rowerków i fotelików.

Warszawa

Komorowski zwyciężył w całej Warszawie

W wyborach prezydenckich warszawianie głosowali głównie na Bronisława Komorowskiego.

Warszawa

Powstanie ścieżka rowerowa w ścisłym centrum stolicy

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w rejonie między Królewską a Świętokrzyską w Warszawie już wkrótce powstanie ścieżka rowerowa.

Warszawa

Dziś pogrzeb Władysława Bartoszewskiego

Uroczystości rozpoczną się w południe.

Warszawa

Zderzenie autobusów. Jedna pasażerka ranna

Do zdarzenia doszło dziś ok godz. 11. Zderzyły się dwa autobusy przy skrzyżowaniu ul. Radzymińskiej i Łodygowej.

Warszawa

Tramwaj nr 17 od dziś także na Tarchomin

Wydłużono trasę przejazdu tramwaju linii 17.

Reklama