Warszawa - Sobota, 13.12.2025 / Imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy
Reklama

Zderzenie autobusu, ciężarówki i osobówki. Utrudnienia przy rondzie Daszyńskiego

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Do zdarzenia doszło dziś rano, ok. godz. 9. Najechały na siebie autobus, ciężarówka i samochód osobowy.

Konieczna była interwencja właściwych służb ratowniczych, ponieważ zasiadający za kierownicą ciężarówki został zakleszczony w aucie. Na szczęście obeszło się bez poszkodowanych. Nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policyjnych, prawdopodobnie do zderzenia doszło w momencie zmiany pasa ruchu. Kierujący samochodem ciężarowym wjechał w autobus i audi.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Mieszkańcy mogą bezpiecznie korzystać z dostarczanej wody

WARSZAWA. Awaria miejskiego kolektora przesyłowego nie ma żadnego wpływu na jakość warszawskiej kranówki.

Warszawa

Awaria kolektora w Warszawie

 WARSZAWA. Sztab kryzysowy pracuje nad jak najszybszym ustaleniem przyczyn i usunięciem awarii miejskiego kolektora przesyłowego.

Warszawa

Piknik z Klimatem na zakończenie wakacji

WARSZAWA. Hasło XII odsłony brzmi „Warszawa – Miasto z klimatem”.

Warszawa

Otwarto gabinety ginekologiczne dla pacjentek z niepełnosprawnościami

WARSZAWA. Ułatwieniem będzie nie tylko sprzęt, ale przede wszystkim forma zapisów i przebieg samej wizyty lekarskiej. 

Warszawa

Pociągi linii S1 będą kursowały na skróconej trasie

WAARSZAWA. Duże zmiany będą także w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich. 

Warszawa

Zasady dotyczące odbioru odpadów wielkogabarytowych

WARSZAWA. Przypominamy zasady dotyczące odbioru odpadów wielkogabarytowych. 

Warszawa

Trwa budowa metra na Bródnie. Zmieniono przebieg torów

WARSZAWA. Do końca wakacji tramwaje pojadą inaczej, a pasażerowie będą mogli skorzystać z zastępczej linii autobusowej.

Reklama