Warszawa - Środa, 05.11.2025 / Imieniny: Elżbiety, Sławomira, Zachariasza
Reklama

Zapaliło się mieszkanie w bloku

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Nikt nie został poszkodowany, ale konieczne było wyrzucenie mebli i sprzętów.

Funkcjonariusze straży pożarnej nie mieli wyboru. Musieli wyrzucić przez balkon podpalone elementy wyposażenia mieszkania tak, aby ogień nie rozprzestrzenił się jeszcze bardziej. Po wyważeniu drzwi do obiektu okazało się, że w środku nie ma nikogo.

Pożar wybuchł w przedpokoju. Jeszcze nie wiadomo co było powodem rozniecenia ognia. Sytuacja miała miejsce w jednym z bloków mieszkalnych przy ul. Esperanto 14a. Nie trzeba było przeprowadzać ewakuacji budynku. W akcji uczestniczyły trzy zastępy strażackie.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Zatrzymano pięć osób za nielegalny handel papierosami

Papierosy z przemytu były rozprowadzane po warszawskich targach. Za popełnione wykroczenie piątce zatrzymanych grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Warszawa

Celowo niszczył lusterka aut

Funkcjonariusze z Żoliborza zatrzymali mężczyznę, który prawdopodobnie odpowiedzialny jest za niszczenie lusterek pojazdów zaparkowanych na parkingu.

Warszawa

Narkotyki u kontrolerki klubu go-go

Funkcjonariusze policji zatrzymali 23-letnią Klaudię K., która prawdopodobnie pracuje jako selekcjonerka jednego z warszawskich klubów go-go.

Warszawa

Awaria. Utrudnienia w ruchu pociągów

Do awarii doszło przy stacji Kabaty. W związku z tym, pociągi kursowały wahadłowo.

Warszawa

Odgryzł kawałek ucha kontrolerowi biletów

Do zdarzenia doszło w autobusie linii N91. Sprawca był pod wpływem alkoholu.

Warszawa

Materiały wybuchowe w ministerstwie?

Trwa akcja pirotechników w związku ze zgłoszeniem, że w budynkach ministerstwa podłożony jest ładunek wybuchowy.

Warszawa

Uwaga kierowcy! Zablokowany wiadukt przy Łopuszańskiej

Powodem utrudnień jest dachowanie osobowego opla, jakie miało miejsce w godzinach porannych. Mężczyzna zasiadający za kierownicą pojazdu był pod wpływem alkoholu.

Warszawa

Przedstawiono wyniki rekrutacji do przedszkoli. Możliwe odwołania

Wszyscy rodzice, których dzieci nie zostały przyjęte do określonych placówek przedszkolnych będą mogli złożyć odwołanie.

Reklama