Warszawa - Piątek, 20.06.2025 / Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Reklama

Zadecydowali o otwarciu zjazdu z Wisłostrady na Wybrzeże Kościuszkowskie

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
To pozwoli na sprawny dojazd w stronę Mokotowa.

Kierowcy będą mieli do dyspozycji most Świętokrzyski. Kiedy dokładnie otwarcie nastąpi, tego jeszcze konkretnie nie wiadomo. Pewne jest jednak, że takie udogodnienie zdecydowano się wprowadzić. Zarząd Dróg Miejskich oczekuje póki co na wszystkie potrzebne do przedsięwzięcia dokumenty. Jeżeli sprawy formalne zostaną załatwione, będzie można puścić ruch z Wisłostrady na Wybrzeże Kościuszkowskie.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Policja podsumowała akcję Znicz

W ramach kilkudniowej akcji znicz funkcjonariusze policji prowadzili wzmożone kontrole. „Wyłapano” 39 nietrzeźwych kierowców.

Warszawa

Potrącenie pieszej na skrzyżowaniu Wrocławskiej i Powstańców Śląskich

Ok. godz. 14 doszło do potrącenia pieszej w rejonie skrzyżowania ul. Wrocławskiej i Powstańców Śląskich w Warszawie.

Warszawa

Otwarto ul. Nowolazurową

Wczoraj miało miejsce oficjalne otwarcie ul. Nowolazurowej. Symboliczną wstęgę przecięto przed godz. 13.

Warszawa

Awaria sieci energetycznej. Tramwaje stanęły w miejscu

Wczoraj w godzinach popołudniowych pojawił się problem z siecią energetyczną. Dlatego też wstrzymano ruch w kilku częściach Warszawy.

Warszawa

Ogłoszono przetarg. Kto wykona kolejny odcinek autostrady A2?

Poszukiwany jest wykonawca następnego zadania związanego z zaprojektowaniem oraz budowa odcinka autostrady A2.

Warszawa

Pożar w sklepie rowerowym

Dziś rano doszło do wybuchu pożaru w obiekcie trzykondygnacyjnym w rejonie ulicy Kajki oraz Wygodnej.

Warszawa

Wypadek na moście Siekierkowskim

Najechały na siebie dwa pojazdy. Kolizja wywołała spory korek.

Warszawa

Poniedziałkowe zderzenie trzech aut w miejscowości Łazy

Do wypadku drogowego w miejscowości Łazy w rejonie Janek doszło w poniedziałek, po godz. 16.

Reklama