Warszawa - Wtorek, 12.08.2025 / Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Reklama

Zabiorą się za przejście przy ul. Emilii Plater

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
W tej części stolicy dotychczasowej przejście dla pieszych pozostawia wiele do życzenia. Konieczna jest gruntowna modernizacja.

W tym celu Zarząd Dróg Miejskich ogłosił już przetarg, w ramach którego wybrany zostanie realizator sygnalizacji oraz pasów. Na chwilę obecną przejście nie ma zbyt wiele wspólnego z prawdziwą „zebrą”, która byłaby bezpieczna dla przechodniów.

Zgodnie z projektem do wykonania będzie sygnalizacja świetlna, wydzielenie pasów oraz przejazd dla rowerzystów. Pierwsze działania jeszcze w roku bieżącym.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Do 10 lat więzienia za przestępstwa narkotykowe

Policja zatrzymała Jacka M. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym. Wreszcie odpowie za przestępstwa narkotykowe, jakich się dopuścił.

Warszawa

Pożar samochodu

W Ursusie doszło do pożaru samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło w nocy.

Warszawa

Policja szukała go 4 listami gończymi. Znaleźli go na stacji warszawskiego metra

Mężczyzna, którego w niedzielę zatrzymali funkcjonariusze p

Warszawa

Nie żyje pieszy potrącony przez Volvo

W rejonie al. Jerozolimskich doszło do potrącenia pieszego.

Warszawa

Ciężarówka zablokowała pas Alei Jerozolimskich

WARSZAWA. Zepsuty pojazd ciężarowy sparaliżował część stolicy. Zablokowano pas Alei Jerozolimskich w stronę centrum.

Warszawa

Powrót autobusów na ul. Wołoską. Koniec prac

Ze względu na koniec robót drogowych realizowanych przy ul. Wołoskiej w Warszawie, przywrócono dawny rozkład jazdy komunikacji miejskiej.

Warszawa

Ul. Wołoska oddana do użytku

Od dziś ulica Wołoska została ponownie oddana do użytku kierowców.

Warszawa

Złodzieje rowerów w rękach policji

Udało się zatrzymać trzech mężczyzn, którzy są podejrzani o kradzieże.

Reklama