W związku z wypadkiem na kilka godzin zablokowany został ruch. Poza podnoszeniem wozu, zabrano się od razu za sprzątanie rozsypanego towaru. Jedna osoba została poszkodowana. Zawartość puszek wpadła do kanalizacji.
Po godz. 10 ruch wznowiono.
WARSZAWA. Zepsuty pojazd ciężarowy sparaliżował część stolicy. Zablokowano pas Alei Jerozolimskich w stronę centrum.
Ze względu na koniec robót drogowych realizowanych przy ul. Wołoskiej w Warszawie, przywrócono dawny rozkład jazdy komunikacji miejskiej.
Od dziś ulica Wołoska została ponownie oddana do użytku kierowców.
Udało się zatrzymać trzech mężczyzn, którzy są podejrzani o kradzieże.
W sobotnią noc doszło do wybuchu pożaru w jednym z mieszkań wieżowca w Warszawie.
Sumę ok. 215 tys. zł udało się zebrać kwestującym na rzecz ratowania zabytków na Starych Powązkach w Warszawie.
W ramach kilkudniowej akcji znicz funkcjonariusze policji prowadzili wzmożone kontrole. „Wyłapano” 39 nietrzeźwych kierowców.
Ok. godz. 14 doszło do potrącenia pieszej w rejonie skrzyżowania ul. Wrocławskiej i Powstańców Śląskich w Warszawie.