Warszawa - Poniedziałek, 04.08.2025 / Imieniny: Dominika, Protazego, Jana
Reklama

Wypadek przy Grójeckiej i Harfowej. Tramwaj zderzył się z autem

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
W wyniku wypadku nikt nie został poszkodowany, lecz pojazdy zakleszczyły się w związku z czym konieczne było zastosowanie wyciągarki.

Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze straży pożarnej. Kolizja miała miejsce ok. godz. 20.30. Zderzeniu uległ tramwaj linii nr 9 oraz samochodów osobowy marki Hyundai.

Ze względu na wypadek wstrzymany został przejazd tramwajów kierujących się w stronę Okęcia na niemal 40 min.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Otwarto gabinety ginekologiczne dla pacjentek z niepełnosprawnościami

WARSZAWA. Ułatwieniem będzie nie tylko sprzęt, ale przede wszystkim forma zapisów i przebieg samej wizyty lekarskiej. 

Warszawa

Pociągi linii S1 będą kursowały na skróconej trasie

WAARSZAWA. Duże zmiany będą także w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich. 

Warszawa

Zasady dotyczące odbioru odpadów wielkogabarytowych

WARSZAWA. Przypominamy zasady dotyczące odbioru odpadów wielkogabarytowych. 

Warszawa

Trwa budowa metra na Bródnie. Zmieniono przebieg torów

WARSZAWA. Do końca wakacji tramwaje pojadą inaczej, a pasażerowie będą mogli skorzystać z zastępczej linii autobusowej.

Warszawa

Metallica na PGE Narodowym

WARSZAWA. W środę, 21 sierpnia, na PGE Narodowym wystąpi Metallica. Będą zmiany w ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.  

Warszawa

Nowa lokalizacja Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

WARSZAWA. 19 sierpnia śródmiejska delegatura Biura Administracji i Spraw Obywatelskich rozpocznie funkcjonowanie w nowej lokalizacji.

Warszawa

Trwa przebudowa ul. Trakt Lubelski

WARSZAWA. Objazdy zamkniętych odcinków ulicy zostały poprowadzone ul. Wał Miedzeszyński.

Reklama