Warszawa - Niedziela, 22.06.2025 / Imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora
Reklama

Wypadek na moście Siekierkowskim

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Najechały na siebie dwa pojazdy. Kolizja wywołała spory korek.

Do zdarzenia drogowego w rejonie mostu Siekierkowskiego doszło dzisiaj rano. Zderzyły się dwa auta. Zablokowany został ruch w stronę Mokotowa.

Korki wywołały chwilowy paraliż. W wypadku uczestniczyły samochody osobowe – opel oraz audi. Prawdopodobnie nikt nie odniósł obrażeń. Zmotoryzowany zasiadający za kierownicą audi został ukarany mandatem.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Wypadek na skrzyżowaniu Górczewskiej i Powstańców Śląskich

WARSZAWA. Doszło do zderzenia radiowozu z autem dostawczym.

Warszawa

Będzie nowoczesny zakład Kolei Mazowieckich

WARSZAWA. Jest plan stworzenia innowacyjnego zaplecza. Koleje Mazowieckie zapowiadają dużą inwestycję.

Warszawa

Protestowali przeciwko cyrkom ze zwierzętami

WARSZAWA. W stolicy odbyła się akcja protestacyjna przeciwko organizacji pokazów cyrkowych z wykorzystaniem zwierząt.

Warszawa

Marki w pierwszej strefie biletowej

WARSZAWA. Teren Marek został uwzględniony w pierwszej strefie biletowej. To oznacza, że wkrótce pojawią się nowe numery wybranych linii autobusowych.

Warszawa

Podpisano umowę w sprawie dostawy nowych pistoletów dla funkcjonariuszy policji

WARSZAWA. Umowa została podpisana z „Łucznikiem”, który ma dostarczyć tysiąc sztuk broni.

Warszawa

Przeciwni zaostrzeniu ustawy o aborcji protestują przed Sejmem

WARSZAWA. Przeciwnicy nowych przepisów proponowanych w Sejmie wyrażają swoje protesty przed siedzibą rządu.

Warszawa

Powstanie nowy turystyczny szlak dla rowerzystów

WARSZAWA. Miłośnicy wycieczek rowerowych już niedługo będą mieli do dyspozycji kolejny rowerowy szlak, który powstanie w województwie mazowieckim.

Warszawa

Weekendowe prace drogowe. Będą utrudnienia

WARSZAWA. W weekend utrudnienia drogowe wystąpią w rejonie ul. Wawelskiej.

Reklama