Warszawa - Sobota, 08.11.2025 / Imieniny: Seweryna, Gotfryda, Hadriana
Reklama

Wjechała do przejścia podziemnego autem. Była pijana

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Izabella Ch. Przewieziona została do zamkniętego zakładu psychiatrycznego na przymusową obserwację.

Kobieta unikała udania się na oddział już dwa razy. Wykręcała się rzekomymi problemami zdrowotnymi innej natury. Przynosiła zaświadczenia, które miały być dowodem na to, że w tym samym czasie, gdy miała się poddać kontroli psychiatrycznej koniecznie musi wykonać inne badania.

Ostatecznie zatrzymali ją funkcjonariusze policji w jednym z hoteli. Kobieta będzie szczegółowo przebadana. To ma potwierdzić lub wykluczyć hipotezę o niepoczytalności Izabelli Ch. w trakcie popełniania wykroczenia.

Przypomnijmy, że kobieta prowadziła mercedesa i wjechała nim na schody kierujące w stronę przejścia podziemnego w samym centrum stolicy. Następnie zostawiła pojazd na środku schodów. Prawie doprowadziła do wypadku z prawidłowo jadącym autem.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Warszawa atrakcyjna inwestycyjnie

Przedstawiciele stołecznego ratusza spotkali się 21 listopada z potencjalnymi inwestorami w siedzibie Bloomberga, w Londynie.

Warszawa

1200 nowych drzew przy stołecznych ulicach

W ciągu najbliższych trzech tygodni stolica wzbogaci się o blisko 1200 dorodnych drzew.

Warszawa

W szpitalu Grochowskim pojawił się nowy angiograf

Nowoczesny kardioangiograf został zakupiony z funduszy miasta za 2,5 mln zł.

Warszawa

28 listopada w Teatrze Dramatycznym odbędzie się koncert dla seniorów

Koncert „Świąteczna Warszawa Seniorów” będzie bezpłatny.

Warszawa

Dofinansowanie na zakup smartfonów dla niewidomych

Dofinansowanie może wynosić nawet do 2500 zł. Uczestnikami projektu jest 1000 osób niewidomych lub słabowidzących.

Warszawa

Prezydent m.st. Warszawy wnosi o delegalizacje ONR

Prezydent m.st. Warszawy kolejny raz wnosi do Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego o delegalizację ONR.

Warszawa

Warszawscy łyżwiarze mogą uważać sezon za otwarty

Rozpoczął się sezon miejskich ślizgawek. Pierwsza z nich zaczęła działać na Targówku. Wkrótce dołączą do niej kolejne. Łącznie w sezonie 2017/2018 uruchomionych zostanie szesnaście lodowisk.

Warszawa

Eco-Warszawa. Konferencja ekologiczna w Centrum Nauki Kopernik

Od 8 do 9 listopada, w Centrum Nauki Kopernik, odbędzie się międzynarodowa konferencja pn.: „Innowacyjne Eco-Miasto: zdrowe środowisko, zdrowi ludzie”.

Reklama