Warszawa - Czwartek, 21.08.2025 / Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii
Reklama

W Rembertowie trwa budowa sygnalizacji świetlnej

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
 WARSZAWA. Prace realizowane są przy siedzibie szkoły podstawowej nr 217. Niebawem nowe światła zaczną działać.

 

Prace prowadzone są przy ul. Paderewskiego. Inwestycja stanowi jedno z zadań realizowanych w ramach budżetu obywatelskiego. Projekt otrzymał ponad pół tysiąca głosów i został zakwalifikowany do wykonania.

 

W wramach zadania ma zostać wybudowana sygnalizacja świetlna zakładająca montaż świateł na przejściu przez Paderewskiego oraz za przystankiem w stronę Sadów Rembertowskich.

 

Na chwilę obecną ekipa prowadzące prace zajmuje się montażem okablowania. 

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Uwaga warszawianie! Dziś utrudnienia w ruchu

Problemy komunikacyjne występują od rana. Powodem ograniczeń są obchody Święta Wolności oraz pobyt prezydenta Baracka Obamy i 40 innych delegacji w stolicy.

Warszawa

Zderzenie przy Południowej Obwodnicy Warszawy

W wyniku uderzenia doszło do zakleszczenia kobiety. Musieli przyjechać z pomocą strażacy.

Warszawa

Próbowała sprzedać kradzioną komórkę policji

21-latka zatrzymała dwóch mężczyzn, oferując im sprzedaż dobrego aparatu komórkowego po „promocyjnej” cenie. Okazało się, że telefon pochodził z kradzieży, a zaczepieni to policjanci.

Warszawa

Nowa trasa tramwajowa w Warszawie

Stolica już od kilku lat przymierza się do uruchomienia nowego połączenia tramwajowego. Być może teraz się uda.

Warszawa

Grupa pseudokibiców zaatakowała pasażerów tramwaju

Niespodziewanie zamaskowani mężczyźni wtargnęli do jednego z tramwajów, wrzucając petardy oraz atakując nastolatków.

Warszawa

W parku zawaliło się drzewo. Obok były dzieci

Sytuacja miała miejsce w parku przy ul. Ratuszowej 2 tuż obok wejścia do zoo.

Warszawa

Wywrotka ciężarówki. Wysypały się puszki z piwem

Do zdarzenia doszło na węźle Piłsudskiego na trasie S8. Ciężarówka przewróciła się na bok. Rozsypały się setki puszek.

Warszawa

Dym w jednym z pociągów

Funkcjonariusze straży pożarnej sprawdzają pojazd.

Reklama