Warszawa - Czwartek, 19.06.2025 / Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława
Reklama

Ukradli 100 litrów paliwa z koparek

Dodano:

fot. KPP w Piasecznie
fot. KPP w Piasecznie
Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani przesz Policję, w związku z kradzieżą paliwa z koparek zaparkowanych na terenie budowy. Podejrzani ukradli łącznie 100 litrów oleju napędowego. Grozi im do 10 lat więzienia.

Policjanci z komisariatu w Tarczynie otrzymali informację, że na jednym z okolicznych placów budowy, ktoś kradnie paliwo z koparek. Podczas interwencji na miejscu zdarzenia, funkcjonariusze zauważyli  mężczyznę, który nerwowo się rozglądał, a następnie zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Kiedy go zatrzymali, okazało się, że ma przy sobie mokre rękawiczki nasączone ropą, kominiarkę zrobioną z rękawa, a także latarkę i cążki do metalu.

Funkcjonariusze ustalili, że 40-letni mężczyzna nie działał sam. Pomagał mu kolega, który również został zatrzymany. Odzyskane paliwo zostało zwrócone prawowitemu właścicielowi.

Mężczyźni ukradli łącznie 100 litrów oleju napędowego. Odpowiedzą za kradzież z włamaniem. Za to przestępstwo grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

 
Źródło: KPP w Piasecznie
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Eco-Warszawa. Konferencja ekologiczna w Centrum Nauki Kopernik

Od 8 do 9 listopada, w Centrum Nauki Kopernik, odbędzie się międzynarodowa konferencja pn.: „Innowacyjne Eco-Miasto: zdrowe środowisko, zdrowi ludzie”.

Warszawa

System płatności online za czynności urzędowe

 W szybki i wygodny sposób można dokonać opłaty przez internet za meldunek czy wydanie prawa jazdy.

Warszawa

Czwarte urodziny Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115

Przez okres czterech lat, mieszkańcy kontaktowali się z centrum blisko 1 300 000 razy. Zgłoszenia wpływają średnio co 1,5 minuty. Wszystkie rozmowy konsultantów z mieszkańcami trwały 147 351 godzin.

Warszawa

Do Warszawy przyjechał głaz sprzed miliarda lat

 Chodzi o 60-tonowy głaz narzutowy, którego wiek szacowany jest nawet na około półtora miliarda lat.

Warszawa

Nowe zadania Biura Stołecznego Konserwatora Zabytków

Po szesnastu latach Stołeczny Konserwator Zabytków decyzją wojewody mazowieckiego, oddaje swoje kompetencje Mazowieckiemu Konserwatorowi Zabytków.

Warszawa

Utrudniania w ruchu drogowym podczas Wszystkich Świętych

W dniach 28 – 30 października oraz w dniu Wszystkich Świętych, w pobliżu warszawskich nekropolii priorytet będzie miała komunikacja miejska, ulice przy cmentarzach zostaną wyłączone z ruchu, a w ich pobliżu powstaną...

Warszawa

Zmiany w ruchu drogowym potrwają do 24 października

 Zarząd Dróg Miejskich rozpocznie remont al. Wojska Polskiego, będzie wymiana nawierzchni al. Niepodległości, inaczej kierowcy będą jeździli na ul. M. Kasprzaka i Marsa.

Warszawa

56,5 mln zł z funduszy UE na innowacyjne projekty mobilne

Turyści, a także wszystkie osoby odwiedzające region już niebawem będą mogły korzystać z bezpłatnych rozwiązań mobilnych ułatwiających poruszanie się po mieście.

Reklama