Warszawa - Czwartek, 19.06.2025 / Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława
Reklama

Ukradli 100 litrów paliwa z koparek

Dodano:

fot. KPP w Piasecznie
fot. KPP w Piasecznie
Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani przesz Policję, w związku z kradzieżą paliwa z koparek zaparkowanych na terenie budowy. Podejrzani ukradli łącznie 100 litrów oleju napędowego. Grozi im do 10 lat więzienia.

Policjanci z komisariatu w Tarczynie otrzymali informację, że na jednym z okolicznych placów budowy, ktoś kradnie paliwo z koparek. Podczas interwencji na miejscu zdarzenia, funkcjonariusze zauważyli  mężczyznę, który nerwowo się rozglądał, a następnie zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Kiedy go zatrzymali, okazało się, że ma przy sobie mokre rękawiczki nasączone ropą, kominiarkę zrobioną z rękawa, a także latarkę i cążki do metalu.

Funkcjonariusze ustalili, że 40-letni mężczyzna nie działał sam. Pomagał mu kolega, który również został zatrzymany. Odzyskane paliwo zostało zwrócone prawowitemu właścicielowi.

Mężczyźni ukradli łącznie 100 litrów oleju napędowego. Odpowiedzą za kradzież z włamaniem. Za to przestępstwo grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

 
Źródło: KPP w Piasecznie
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Motocyklista wjechał w auto osobowe

Kolizja wyglądała wyjątkowo groźnie.

Warszawa

Odnowią plac Trzech Krzyży

Rozpoczęcie prac zaplanowano jeszcze na sierpień.

Warszawa

Jest płyta postojowa dla samolotów transportowych

Dobiegły końca roboty nad stworzeniem płyty dla warszawskiego lotniska

Warszawa

Pałac Kultury rozbłysnął barwami Białorusi

Wczoraj reprezentacyjny obiekt świecił się na biało-czerwono-biało, tj. w odcieniach nieoficjalnych flag Białorusi.

Warszawa

Wyruszyły warszawskie pielgrzymki na Jasną Górę

Policja apeluje o ostrożność, ponieważ mogą pojawić się utrudnienia.

Warszawa

Zwęzili Wisłostradę

Od godz. 10 kierowcy mają do dyspozycji jeden pas ruchu w stronę centrum.

Warszawa

Wypadek przy ul. Patriotów. Wstrzymano ruch

Zablokowany jest od godz. 10 przejazd w obie strony.

Reklama