Warszawa - Środa, 05.11.2025 / Imieniny: Elżbiety, Sławomira, Zachariasza
Reklama

Trzy osoby nie żyją, pięć poszkodowanych. Wypadek w Żelaznej Nowej

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Bus zderzył się z samochodem osobowym.

Na miejscu zginęły dwie osoby – kierowca i jeden z pasażerów auta osobowego. Trzecia z osób podróżująca osobówką zmarła w trakcie przeprowadzania akcji reanimacyjnej. Ponadto poszkodowanych jest również kilku pasażerów busa jadącego z elektrowni w Połańcu do elektrowni Siekierki.

Wypadek miał miejsce na trasie krajowej nr 79. W związku ze zdarzeniem nie droga nie jest przejezdna. Funkcjonariusze policji wprowadzili objazdy. Trwa dokładane ustalanie okoliczności, w jakich doszło do kolizji. Prawdopodobnie prowadzący busa chciał wyminąć osobówkę jadącą z lewej strony. Na skutek tego doszło do zderzenia czołowego.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

O dwa fotoradary mniej. Jeden chwilowo, drugi na stałe

Tymczasowo zniknął radar przy Trakcie Brzeskim. Na stałe przy ul. Czecha.

Warszawa

Od dziś zamkną odcinek Jagiellońskiej

Powodem utrudnień drogowych jest kolejny etap robót przy estakadzie Trasy Toruńskiej.

Warszawa

Roboty na Łopuszańskiej jednak tydzień później

Modernizacja kolejnego fragmentu wiaduktu przy ul. Łopuszańskiej wiąże się z następnymi utrudnieniami w stolicy.

Warszawa

Frog zatrzymany

Robert N. odpowie, ale nie tylko za szaloną jazdę po Warszawie.

Warszawa

Pijany kierowca autobusu. Wjechał w las

Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny ponad trzy promile alkoholu.

Warszawa

Sprawdzili czy nie zamierzają się ścigać

Kilkuset kierowców zebrało się w Jankach oraz na parkingu przed centrum handlowym w Markach.

Warszawa

Ułatwią dojazd na Orange Warsaw Festival

W związku ze startującym dziś, jednym z największych przedsięwzięć muzycznych w Polsce, władze miasta postanowiły uruchomić dodatkowe autobusy i tramwaje. Wydłużony będzie także kurs metro.

Warszawa

Od dziś objazdy linii 177, 178 i 717

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że autobusy linii 177, 178 oraz 717 pojadą dziś objazdami.

Reklama