Na jego lokalizację wybrano rondo Zgrupowania AK „Radosław”. Kontynuowane są już prace nad obiektem. Zgodnie z szacowanym terminem, będzie gotowy na koniec października. Uroczyste odsłonięcie planowane jest natomiast na dzień 11 listopada.
Trasa została zamknięta ze względu na osunięcie ziemi, jakie miało miejsce przy pracach nad odcinkiem II linii metra.
Plan stworzenia pierwsze osiedla ogrzewanego słońcem zrodził się wśród warszawskich inwestorów.
W rejonie ul. Powsińskiej można już skręcić w lewo w stronę Augustówki.
W rejonie ul. Gandhi doszło dziś rano do wypadku drogowego, w wyniku którego obrażeń doznała czwórka dzieci.
Między ul. Grodzką, mostem Śląsko-Dąbrowskim i Wisłostradą stoi łoś. Od rana miejsce jest obstawione przez ekopatrol i policję.
W wyniku pożaru do jakiego doszło w jednym z obiektów mieszkalnych usytuowanych w centrum stolicy poszkodowana została jedna osoba.
Dwóch nietrzeźwych mężczyzn chodziło wokół warszawskiej tęczy. Nagle jeden z nich podjął próbę podpalenia obiektu.
Podobnie jak rok temu, także i teraz udział w Warszawskich Targach Książki wzięło około 60 tys. osób.