Warszawa - Środa, 18.06.2025 / Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Reklama

Sześć aut zderzyło się na skrzyżowaniu

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

WARSZAWA. Paraliż na drodze, sześć uszkodzonych aut i czterech poszkodowanych, w tym dwójka funkcjonariuszy policji.

 

Zderzyło się sześć samochodów. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Bitwy Warszawskiej 1920 i Szczęśliwickiej. Na miejsce zdarzenia zjawili się policjanci oraz ratownicy medyczni. Przyjechały cztery karetki pogotowia, które udzielają pomocy poszkodowanym.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Zasady dotyczące odbioru odpadów wielkogabarytowych

WARSZAWA. Przypominamy zasady dotyczące odbioru odpadów wielkogabarytowych. 

Warszawa

Trwa budowa metra na Bródnie. Zmieniono przebieg torów

WARSZAWA. Do końca wakacji tramwaje pojadą inaczej, a pasażerowie będą mogli skorzystać z zastępczej linii autobusowej.

Warszawa

Metallica na PGE Narodowym

WARSZAWA. W środę, 21 sierpnia, na PGE Narodowym wystąpi Metallica. Będą zmiany w ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.  

Warszawa

Nowa lokalizacja Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

WARSZAWA. 19 sierpnia śródmiejska delegatura Biura Administracji i Spraw Obywatelskich rozpocznie funkcjonowanie w nowej lokalizacji.

Warszawa

Trwa przebudowa ul. Trakt Lubelski

WARSZAWA. Objazdy zamkniętych odcinków ulicy zostały poprowadzone ul. Wał Miedzeszyński.

Warszawa

Na warszawskim Powiślu stanął pomnik gen. Zbigniewa Ścibor–Rylskiego

WARSZAWA. Monument, w przeddzień 1 rocznicy śmierci generała, odsłonili m.in. przedstawiciele parlamentu.

Warszawa

W pasażu Wiecha stanął obelisk powstańca z Nigerii

 WARSZAWA. „Ali” był jedynym czarnoskórym powstańcem.

Warszawa

Warszawa idealnym miastem do rozwoju kariery

WARSZAWA. 93% studentów i 89% cudzoziemców ocenia Warszawę jako dobre miasto do rozwoju kariery.

Reklama