Warszawa - Sobota, 21.06.2025 / Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Reklama

Stolicą zawładną kolarze

Dodano:

Fot. Materiały organizatora
Fot. Materiały organizatora
Dziś do Warszawy wjadą rowerzyści biorący udział w wyścigu Tour de Pologne.

W związku z tym, na mieszkańców stolicy czekają ogromne utrudnienia w ruchu. W cierpliwość od rana muszą się uzbrajać zarówno kierowcy, jak i piesi. Niektóre z ulic są już nieczynne. Nie ma co się kierować w okolicę placu Teatralnego, bo przejazd tamtędy nie jest możliwy już od świtu.

Ponadto zablokowane są także ulice: Senatorska, Wierzbowa, Moliera oraz Miodowa. Dosłownie za kilka minut zamknięte zostaną też wszystkie trasy na pętli, którą pokonywać mają kolarze. Chodzi więc o pl. Piłsudskiego, ul. Królewską i Marszałkowską, al. Jerozolimskie, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście i Miodową do punktu mety, jaki wyznaczony został na pl. Teatralnym.

Ruch na odcinkach pętli ma być przywrócony około godz. 17.30. W pozostałych częściach zablokowanej Warszawy od 21.30. Ponadto przy ul. Senatorskiej, Bielańskiej, Niecałej oraz Fredry zostały wyznaczone parkingi dla pojazdów zespołów rowerowych. Największe problemy z płynnością jazdy mają być po godz. 15
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Pożar fiata na parkingu

Fiat seicento został zaparkowany przy ul. Białostockiej w Warszawie.

Warszawa

Śmiertelne potrącenie na przejściu

Do zdarzenia doszło w miniony weekend.

Warszawa

Nowy etap prac. Kolejne utrudnienia

Problemy z płynnością jazdy pojawiły się ponownie na Trasie Armii Krajowej.

Warszawa

Mieszkał z 4-latkiem w szałasie z liści

Żywili się złowionymi w stawie rybami. Sprawą zajmie się sąd.

Warszawa

Ewakuacja mieszkańców bloku w Pruszkowie

Powodem był prawdopodobnie drażniący gaz, który ktoś celowo rozpylił.

Warszawa

Utrudnienia na Trasie Siekierkowskiej

Kolizja trzech pojazdów. Robią się korki.

Warszawa

Wjechał w budowę II linii metra

Sytuacja miała miejsce dziś w nocy. Mężczyzna był odurzony.

Warszawa

Tej inwestycji może pozazdrościć cała Europa

Innowacyjna oczyszczalnia ścieków powstanie na terenie Józefowa.

Reklama