Samolot wyleciał z Warszawy i miał dotrzeć do Hamburga. Zawrócił w rejonie Gniezna. Zarządzono kontrolę jednego z systemów.
Obiekt ma być wzniesiony w celu uczczenia pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej.
Z ostatnich ustaleń wynika, że pierwszy fragment realizowanego projektu ma być gotowy do użytku dopiero w sezonie letnim.
Zablokowane zostaną boczne szosy Trasy AK. Kłopoty w ruchu wynikać będą z przeprowadzanych prac modernizacyjnych.
Dziś rano samolot LOT-u lecący do Warszawy musiał wrócić do polskiego portu lotniczego. Doszło do niespotykanych turbulencji, które pojawiły się po silnym powiewie wiatru.
Prognozy pogody nie są zbyt optymistyczne. Z przerwami występują na terenie Warszawy silne i gwałtowne opady śniegu.
Sytuacja miała miejsce w niedzielę. Ogień rozprzestrzenił się w lokalu mieszkalnym jednego z bloków przy al. Prymasa Tysiąclecia.
Możliwe, że nawet 35 nowych pociągów tragi wkrótce do stolicy. Warszawskie metro planuje kolejne inwestycje.
Do zdarzenia doszło wczoraj. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.