Warszawa - Czwartek, 11.09.2025 / Imieniny: Jacka, Dagny, Prota
Reklama

Ruszy remont WOM-u na Targówku

Dodano:

Fot. Pixabay
Fot. Pixabay
WARSZAWA. 28 maja rozpocznie się modernizacja WOM na parterze urzędu przy ul. Kondratowicza 20. Prace remontowe potrwają do końca lipca. Mieszkańcy Targówka będą mogli załatwić swoje sprawy w sali sesji.
 
W ramach modernizacji WOM powstaną stanowiska obsługi mieszkańców, zgodne z nowoczesnymi standardami obsługi interesantów obowiązującymi w Warszawie, przebudowane zostaną stanowiska obsługi bezpośredniej i wejście do urzędu dzielnicy. Mieszkańcy będą obsługiwani w sali sesji Urzędu Dzielnicy Targówek, gdzie zostaną przeniesione wszystkie stanowiska obsługi.
 
Od dnia 28 maja 2018 r. do odwołania zostanie zawieszona działalność USC w siedzibie urzędu przy ul. Kondratowicza 20 w zakresie: wydawania odpisów z aktów stanu cywilnego, rejestracji małżeństw i wydawania zaświadczeń oraz rejestracji zgonów. Rejestracja urodzeń będzie prowadzona bez zmian.
 
Wszystkie osoby chętne do zawarcia małżeństwa w sali ślubów znajdującej się w tutejszym urzędzie zapraszamy do siedziby USC przy ul Kłopotowskiego 1/3 (Praga Płn.) celem złożenia zapewnień i ustalenia terminu ceremonii ślubnej.
 
We wszystkich pozostałych siedzibach USC na terenie m.st. Warszawy można złożyć wniosek o wydanie odpisu z aktów stanu cywilnego oraz dokonać rejestracji zgonu.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Prawie 100 tys. mieszkańców regionu bez prądu

Takie są skutki gwałtownych burz, jakie wczoraj przeszły przez całą Polskę. Bez prądu pozostało na terenie Mazowsza praktycznie 100 tys. mieszkańców.

Warszawa

Zadzwonił na policję powiedzieć, że zażył dopalacze

Poszkodowany sam zawiadomił policję. Zgłosił, że zażył substancje odurzające. Funkcjonariusze udali się pod wskazane przez niego miejsce.

Warszawa

Alarm bombowy w Milanówku. Ładunek na jednej z posesji

Takie zgłoszenie otrzymali funkcjonariusze policji. Działania prowadzili saperzy. Jak się jednak okazało, był to tylko fałszywy alarm.

Warszawa

Spada poziom wody w Wiśle

Systematycznie spada poziom wody w Wiśle. Mimo tego obowiązuje zakaz wchodzenia do rzeki.

Warszawa

Zawalił się pustostan

RZESZÓW. Dziś rano doszło do zawalenia muru pustostanu przy ul. Kobielskiej.

Warszawa

Gwałtowne burze przeszły nad Warszawą

Koniec z upałami? Na skutek wysokich temperatur, jakie panowały w całej Polsce w ciągu ostatnich kilku dni, w wielu miejscach w kraju doszło do załamania pogodowego. Tak było również w Warszawie.

Warszawa

Wkrótce odbiory techniczne bulwarów wiślanych

Prace powoli dobiegają końca. Do zrobienia są jeszcze roboty wykończeniowe.

Warszawa

Musieli przeprowadzić restart systemu. Utrudnienia w locie Dreamlinera

Samolot miał lecieć z Warszawy do Toronto niewiele po godz. 14.

Reklama