Warszawa - Sobota, 17.01.2026 / Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Reklama

Próbował okraść biuro, lecz…zasnął

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

WARSZAWA. Zatrzymano 38-latka, który próbował okraść biuro na Woli. Nie zdążył, bo po włamaniu do budynku biurowego zasnął.

Mężczyzna zniszczył włączniki magnetyczne oraz uszkodził guziki ewakuacyjne, co zwróciło uwagę ochroniarzy obiektu. Przeszukując biurowiec, natrafiono na 38-latka leżącego na kanapie. Włamywacz spał. Natychmiast wezwano funkcjonariuszy policji.

 

Okazało się, że zatrzymany odpowiada za kilka innych incydentów. Postawiono mu osiem zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem. Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Do 5 maja potrwają prace przy wydłużeniu metra

WARSZAWA. Od soboty, 27 kwietnia do niedzieli, 5 maja będzie prowadzona ostatnia faza testów ruchu pociągów na nowo wybudowanym odcinku II linii metra na Pradze-Północ i Targówku.

Warszawa

13 maja startuje Biennale Warszawa 2019

WARSZAWA. Festiwal został dofinansowany ze środków m.st. Warszawa.

Warszawa

16. Noc Muzeów w Warszawie

WARSZAWA. W sobotę, 18 maja, na zwiedzających będą czekać 262 placówki.

Warszawa

Fontanny uruchomione zostaną 1 maja

WARSZAWA. Przez cztery dni – od 1 do 4 maja, o godz. 21.30 - będzie można zobaczyć nowe pokazy w Multimedialnym Parku Fontann.

Warszawa

Sprawdź majowe kursy autobusów miejskich

WARSZAWA. Zmiany wejdą w życie już pod koniec kwietnia. 

Warszawa

Ile zezwoleń na pracę dla cudzoziemców wydano na mazowieckim?

WARSZAWA. Zezwolenia na pracę wydawane były najczęściej obywatelom Ukrainy.

Warszawa

Salon lotniczy LS Academy już 18 marca

WARSZAWA. Uczniowie będą mieli okazję poznać możliwości kształcenia zawodowego i pracy w branży lotniczej w Warszawie.

Reklama