Warszawa - Czwartek, 11.09.2025 / Imieniny: Jacka, Dagny, Prota
Reklama

Pożar w sklepie rowerowym

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Dziś rano doszło do wybuchu pożaru w obiekcie trzykondygnacyjnym w rejonie ulicy Kajki oraz Wygodnej.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Konieczna była interwencja paru jednostek straży pożarnej. Ogień zaczął się rozprzestrzeniać o świcie, jeszcze przed godz. 7 w sklepie rowerowym.
 
Było duże zadymienie. Trzeba było ewakuować osoby znajdujące się w budynku obok. Ze względu na zdarzenie wystąpiły również utrudnienia w ruchu.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Śmiertelny wypadek na placu budowy centrum handlowego

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj. W godzinach popołudniowych do jednego z warszawskich szpitali trafił robotnik pracujący na placu budowy nowego centrum handlowego powstającego stolicy.

Warszawa

Wypadek na Mokotowie. Kolizja z udziałem dwóch osobówek i autobusu

W wyniku zdarzenia jeden z uczestników wypadku został poszkodowany. Rannego przewieziono do szpitala.

Warszawa

Wypadek na Woli. Dacia zderzyła się z citroenem

Do kolizji doszło wczoraj po południu. Policjanci otrzymali zgłoszenie ok godz. 16.

Warszawa

PKP i Poczta Polska będą wspólnie działać. W jakim kierunku?

Obie spółki zapowiedziały wspólne realizowanie inwestycji deweloperskich.

Warszawa

Wybuchł ogień w pustostanie przy skrzyżowaniu Stawki i Okopowej

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach wieczornych. Ogień rozprzestrzenił się w opuszczonym budynku.

Warszawa

Uwaga! Dziś utrudnienia w związku z obchodami 5.rocznicy katastrofy smoleńskiej

Uroczystości rozpoczęły się przed Pałacem Prezydenckim około godz. 9.

Warszawa

To już pewne. Powstanie pomnik smoleński

Obiekt ma być wzniesiony w celu uczczenia pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej.

Warszawa

Będzie kara dla firmy odpowiedzialnej za modernizację bulwarów

Z ostatnich ustaleń wynika, że pierwszy fragment realizowanego projektu ma być gotowy do użytku dopiero w sezonie letnim.

Reklama