Warszawa - Czwartek, 19.06.2025 / Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława
Reklama

Pożar w mieszkaniu. Paraliż miejski

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Do wybuchu pożaru doszło przy ul. Międzyborskiej 107 w Warszawie.

Ogień rozprzestrzenił się na drugim piętrze jednego z okolicznych bloków. Z okien wychodziły kłęby dymu. Jak się okazało, zapaliła się podłoga lokalu mieszkalnego.

Na miejscu zjawili się funkcjonariusze straży pożarnej, którzy zaczęli akcję gaszenia pożaru. Ze względu na prowadzone działania doszło do całkowitego zablokowania objazdu ronda Wiatraczna.

Trudności z przejazdem trwały kilkadziesiąt minut i wprowadziły gigantyczne problemy komunikacyjne i korki.
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Zmiana organizacji ruchu przy Powsińskiej

W rejonie ul. Powsińskiej można już skręcić w lewo w stronę Augustówki.

Warszawa

Czwórka dzieci w szpitalu. Wypadek przy ul. Gandhi

W rejonie ul. Gandhi doszło dziś rano do wypadku drogowego, w wyniku którego obrażeń doznała czwórka dzieci.

Warszawa

Polowanie na łosia

Między ul. Grodzką, mostem Śląsko-Dąbrowskim i Wisłostradą stoi łoś. Od rana miejsce jest obstawione przez ekopatrol i policję.

Warszawa

Pożar w kuchni lokalu mieszkalnego

W wyniku pożaru do jakiego doszło w jednym z obiektów mieszkalnych usytuowanych w centrum stolicy poszkodowana została jedna osoba.

Warszawa

Ponowna próba podpalenia tęczy

Dwóch nietrzeźwych mężczyzn chodziło wokół warszawskiej tęczy. Nagle jeden z nich podjął próbę podpalenia obiektu.

Warszawa

Warszawskie Targi Książki z sukcesem

Podobnie jak rok temu, także i teraz udział w Warszawskich Targach Książki wzięło około 60 tys. osób.

Warszawa

Pociąg potrącił mężczyznę

Poszkodowany zmarł. Tragiczne zdarzenie miało miejsce w miejscowości Józefinów niedaleko Piastowa w godzinach wieczornych.

Warszawa

Trwa szacowanie strat po powodzi

Nie ma już żadnego zagrożenia powodziowego. Wody Wisły opadają.

Reklama