Warszawa - Środa, 13.08.2025 / Imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza
Reklama

Powstanie ścieżka rowerowa w ścisłym centrum stolicy

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w rejonie między Królewską a Świętokrzyską w Warszawie już wkrótce powstanie ścieżka rowerowa.

Będzie ciągnęła się w kierunku zachodnim. Zdaniem specjalistów jest to świetne rozwiązanie i duże udogodnienie. Inwestycja wywołała już sporo kontrowersji wśród mieszkańców, którzy nie uważają pomysły za dobry.

Uliczka dla rowerzystów miałaby się ciągnąć od skrzyżowania z ul. Królewską. Powstanie na dotychczasowym chodniku, przecinając go w połowie. Żeby aleję móc w ogóle wykonać konieczne jest przede wszystkim drobne zwężenie ul. Marszałkowskiej.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Usterka autobusu miejskiego. Paraliż tramwajów

Usterka autobusu miejskiego. Paraliż tramwajów

Warszawa

Gigantyczny korek na Wisłostradzie

Utrudnienia trwają od samego rana.

Warszawa

Będzie II tura wyborów?

Gronkiewicz Waltz znów z przewagą głosów.

Warszawa

Trwa blokada krajowej "dwójki"

Strajk rolników trwa od wczoraj. Nie wiadomo kiedy protestujący zejdą z drogi.

Warszawa

Przy Trasie Toruńskiej wybuchł pożar

Ogień zaczął się rozprzestrzeniać w rejonie ul. Weneckiej.

Warszawa

Mniej zamieszek na 11-ego listopada niż w latach ubiegłych

Pomimo tego, że w szpitalu znalazło się ponad 40 funkcjonariuszy policji, tegoroczny dzień 11-ego listopada przebiegł w miarę spokojnie.

Reklama