Warszawa - Środa, 18.06.2025 / Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Reklama

Poważny wypadek przy Czerniakowskiej. Są ranni

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
W dniu wczorajszym około godz. 10 doszło do poważnego wypadku drogowego, jaki miał miejsce w rejonie ul. Czerniakowskiej w Warszawie.

Zderzeniu uległy cztery auta, które zostały znacząco uszkodzone. W wyniku kolizji poszkodowane sa również trzy osoby, w tym dwójka dzieci. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy policji do zderzenia doszło na światłach. Kierowca forda stojący na pasie skrętu w lewo hamował w momencie, gdy najechała na niego toyota. W toyotę z kolei uderzyła lancia, a następnie renault.

Nie było dłuższych utrudnień w ruchu w związku z wypadkiem.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Dziwny zapach w metro, to nie gaz

Wczoraj i przedwczoraj pojawiły się zgłoszenia, że w tunelach warszawskiego metro czuć wydzielający się gaz.

Warszawa

Ogród Krasińskich już po rewitalizacji

Prace nad odświeżeniem wyglądu Ogrodu Krasińskich trwały jakieś półtora roku. Realizowanemu projektowi rewitalizacji przeciwnych była grupa mieszkańców.

Warszawa

Ponowne zamknięcie stacji metra

Podobnie jak w dniu wczorajszym, pracownicy wyczuli w okolicy metra gaz. W związku z tym, zarządzono ewakuację.

Warszawa

Kolejny egzamin maturalny. Dziś język angielski

Od minionego poniedziałku ruszyły tegoroczne matury. Egzamin dojrzałości maturzyści mają już za sobą z języka polskiego oraz matematyki na poziomie podstawowym. Dziś otworzono arkusze z języka angielskiego.

Warszawa

Nowe połączenie lotnicze z Belgradu do Warszawy

Od końca maja uruchomione zostaną nowe połączenia lotnicze między Belgradem i Warszawą.

Warszawa

Chciał podpalić warszawską tęczę

Kompletnie pijany 30-latek w minioną sobotę, w dniu obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, próbował podpalić warszawską tęczę.

Warszawa

Pożar w mieszkaniu na jedenastym piętrze

Na skutek pożaru zmarły dwie osoby. Do zdarzenia doszło w jednym z wieżowców na warszawskim Żoliborzu przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki.

Warszawa

Nominacje dla strażaków

W związku z przypadającym na dzień wczorajszy Dniem Strażaka, w Warszawie zorganizowano specjalne uroczystości.

Reklama