Warszawa - Wtorek, 17.06.2025 / Imieniny: Laury, Alberta, Marcjana
Reklama

Potrąciła strażnika miejskiego, bo nie chciała się zatrzymać do kontroli

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Dziś kobiecie postawione zostaną zarzuty. Prawdopodobne, że kierująca odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Sytuacja miała miejsce w minioną środę. Zmotoryzowaną próbowała zatrzymać straż miejska po tym jak kobieta zlekceważyła znak zakazu wjazdu. Kobieta nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów. Pomimo prośby, nie zjechała na pobocze, ale odjechała. Zatrzymała się trochę dalej na skrzyżowaniu. Funkcjonariusze podjęli kolejną próbę zatrzymania kierującej, jednak ponownie się nie udało. W trakcie ruszania zmotoryzowana potrąciła strażnika.

Ostatecznie kobietę udało się zatrzymać kilkaset metrów dalej. W złożonych wyjaśnieniach stwierdziła, że nie chciała pokazać dokumentów nikomu poza policjantom.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

 Rusza kolejny "Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem". W tym roku każdy zainteresowany będzie mógł zgłosić się o poradę w dniach 24 lutego – 1 marca 2014 r. 

Warszawa

Znęcała się nad matką i synem

Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali awanturującą się i agresywną kobietę, która znęcała się nad swoja matką i synem.

Warszawa

Policyjny pościg za włamywaczem

W ręce policjantów z Komisariatu w Halinowie wpadł 29-letni Łukasz N. z Sulejówka, podejrzany o włamanie.

Warszawa

Bezpieczne Ferie 2014

Do 2 marca 2014 roku na terenie województwa mazowieckiego potrwają policyjne działania prewencyjne pod nazwą: „Bezpieczne Ferie 2014”.

Warszawa

Dyskusja o teatrach Warszawy

 26 lutego, o godz. 18.00 w siedzibie Nowego Teatru (ul. Madalińskiego 10/16) odbędzie się debata na temat rozwoju stołecznych scen, w szczególności w kontekście społecznego uczestnictwa w kulturze. 

Warszawa

Podsumowanie policyjnej akcji "Walentynki"

 W wyniku dwudniowych działań skontrolowano łącznie 5986 pojazdów, zatrzymano 33 nietrzeźwych kierujących, nałożono 162 mandaty karne, zatrzymano 13 dowodów rejestracyjnych i 24 praw jazdy. 

Warszawa

Poznaliśmy wykonawcę trasy na Tarchomin

Wyłoniono wykonawcę trasy tramwajowej na Tarchomin, od trasy mostu Marii Skłodowskiej-Curie do pętli przy ul. Mehoffera.

Warszawa

Rok wielkich zmian w Warszawie

Ten rok będzie czasem wielkich zmian w Warszawie. Sprawdźcie zaplanowane remonty i inwestycje.

Reklama