Warszawa - Niedziela, 02.11.2025 / Imieniny: Bohdany, Tobiasza, Bohdana
Reklama

Poranny wypadek. 1 osoba nie żyje

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

WARSZAWA. Między Grodziskiem Mazowieckim a Pruszkowem doszło do poważnego zdarzenia drogowego, na skutek którego jedna z osób poniosła śmierć na miejscu.

 

Sytuacja miała miejsce dziś rano, ok. godz.8. Kierowca osobowego samochodu stracił kontrolę nad pojazdem, auto wypadło z ruchu i wjechało w bariery.

 

W związku z wypadkiem, wystąpiły duże utrudnienia w ruchu w kierunku Warszawy, na wysokości Żukowa. Ruch realizowany był tylko jednym pasem. Na miejscu pracowali funkcjonariusze policji i straży pożarnej. Na chwilę obecną trasa jest już w pełni przejezdna.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

19 mln zł na konkurs dla żłobków niepublicznych

WARSZAWA. Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy ogłosiła konkurs ofert dla żłobków niepublicznych na wykup 400 miejsc dla najmłodszych warszawiaków.

Warszawa

Warszawskie zoo otwiera nową bramę

WARSZAWA. Już od 1 maja warszawiacy będą mogli korzystać z nowego wejścia do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie.

Warszawa

Miasto proponuje dwa warianty rozbudowy ul. Górczewskiej. Odbędą się konsultacje społeczne

 WARSZAWA. Rozpoczynają się konsultacje społeczne na temat zmian na ulicy Górczewskiej.

Warszawa

Biegi uliczne i przemarsze. Będą utrudnienia

WARSZAWA. W najbliższą sobotę i niedzielę, 14 i 15 kwietnia, zaplanowane zostały biegi uliczne i przemarsz.

Warszawa

Od 12 do 15 kwietnia zmiany w ruchu drogowym. Utrudnienia są wynikiem remontów

WARSZAWA. Przez cztery dni (12-15 kwietnia) przebudowywane będą przejścia dla pieszych na ul. św. Bonifacego.

Warszawa

Komunikacja w czasie Wielkanocy

WARSZAWA. Wraz z nadejściem Wielkanocy będą zmiany w stołecznej komunikacji miejskiej.

Warszawa

Ponad 600 lokali na Starej i Nowej Pradze ma szansę wzbogacić ofertę handlową prawobrzeżnej Warszawy

WARSZAWA. Miasto podpisało umowę na opracowanie koncepcji zarządzania lokalami usługowymi na praskich ulicach.

Warszawa

31 marca ulice Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście zamienią się w weekendowy deptak

 WARSZAWA. Do połowy października wyłączany będzie ruch od ronda gen. Ch. de Gaulle’a do ul. Senatorskiej.

Reklama