Warszawa - Poniedziałek, 23.06.2025 / Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera
Reklama

Policyjne podsumowanie 2014

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Najwięcej wypadków we wtorki. Najwięcej ofiar śmiertelnych w listopadzie.

Ogółem doszło do ponad 1100 wypadków drogowych, na skutek których rannych zostało niemal 1300 uczestników ruchu. Śmierć na warszawskich ulicach poniosły 62 osoby.

Przeanalizowano, w którym okresie kolizji było najwięcej. Okazuje się, że najgorsza sytuacja była w grudniu, kiedy to nieszczęśliwych zdarzeń drogowych było niemal 140. W listopadzie z kolei zanotowano najwięcej wypadków śmiertelnych. Tylko w ciągu tego miesiąca ofiar było aż 10. Najbezpieczniejszy okazał się dla zmotoryzowanych luty.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Wypadek przy al. Krakowskiej. Opel uderzył w znak drogowy

WARSZAWA. Wczoraj, ok. godz. 16, doszło do kolizji w rejonie al. Krakowskiej. Okazało się, że kierująca wjechała w sygnalizator i uderzyła w znak drogowy.

Warszawa

Zamordowano 41-latkę. Konkubent odciął partnerce głowę

WARSZAWA. Mężczyzna winny makabrycznego mordu przyznał się do obcięcia głowy konkubinie. Za dokonany czyn grozi mu dożywocie.

Warszawa

Trwa protest przedsiębiorców. Sprzeciwiają się wprowadzeniu podatku handlowego

WARSZAWA. W Śródmieściu zgromadziło się kilka tysięcy osób.

Warszawa

Pożar w Wyższym Seminarium Duchownym

WARSZAWA. Strażacy interweniowali w związku z wybuchem ognia na terenie placówki Wyższego Seminarium Duchownego.

Warszawa

Odwołano komendanta stołecznego policji

WARSZAWA. Już nie zasiada na stanowisku komendanta stołecznego policji nadinspektor Michał Domaradzki.

Warszawa

Uciekał przed policją kradzionym BWM

WARSZAWA. Mężczyzna w wieku 37 lat pędził w kierunku stolicy. Na widok policji zaczął uciekać.

Warszawa

Działa specjalny ośrodek rehabilitacyjny dla dzikich zwierząt

WARSZAWA. Ośrodek powstał w Marysinie Wawerskim. To nowoczesna i kompleksowo wyposażona placówka.

Warszawa

Stolica zasypana. Intensywne opady śniegu

WARSZAWA. Ekipy drogowe odśnieżają lokalne trasy.

Reklama