Warszawa - Środa, 18.06.2025 / Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Reklama

Policjanci z legionowskiej komendy zatrzymali 34-latka podejrzanego o handel narkotykami

Dodano:

fot. Komenda Stołeczna Policji
fot. Komenda Stołeczna Policji
WARSZAWA. Policjanci z legionowskiej komendy zatrzymali 34-latka podejrzanego o handel i posiadanie znacznej ilości amfetaminy. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 26 gramów narkotyku oraz 41 000 zł na poczet przyszłej kary. Sąd podzielił wniosek śledczych z legionowskiej komendy oraz Prokuratury Rejonowej w Legionowie i aresztował Krzysztofa M. na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
 
Kryminalni z legionowskiej komendy nie ustają w ściganiu przestępstw narkotykowych. Policjanci nieustannie prowadzą rozpoznanie pod kątem nielegalnego narkobiznesu, by osoby naruszające prawo o przeciwdziałaniu narkomanii nie czuły się bezkarne i ponosiły odpowiedzialność karną.
 
W minioną sobotę kryminalni z legionowskiej komendy w jednym z mieszkań na terenie Legionowa zatrzymali 34-latka podejrzanego o handel i posiadanie znacznej ilości amfetaminy. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci znaleźli ponad 26 gramów białego proszku. Badania potwierdziły podejrzenia kryminalnych, że była to amfetamina. Policjanci znaleźli też różne przedmioty służące do dystrybucji narkotyku, w tym m.in. wagę elektroniczną i łyżeczkę do porcjowanie narkotyku. Funkcjonariusze zabezpieczyli także ponad 41 tysięcy złotych.
 
Śledczy z legionowskiej komendy przy współpracy z Prokuraturą Rejonową w Legionowie zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu mężczyźnie zarzutów handlu amfetaminą oraz posiadania znacznej ilości tego syntetycznego narkotyku. Policjanci gotówkę znalezioną w mieszkaniu zatrzymanego zabezpieczyli na poczet przyszłej kary.
 
Kzysztof M. nie przyznał się do zarzucanych mu przestępstw. Sąd Rejonowy w Legionowie, na wniosek śledczych pracujących przy sprawie, zastosował wobec 34-latka trzymiesięczny areszt. Grozi mu do 10 lat więzienia.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Parada Schumana

W minioną sobotę w Warszawie odbyła się parada Schumana, w której udział wzięło kilka tysięcy osób.

Warszawa

Pożar hali z foliami

Poranny pożar hali z foliami wybuchł w Regułach niedaleko Warszawy. Ogień rozprzestrzeniał się wyjątkowo szybko. Obrażenia odniosła piątka osób.

Warszawa

Szukają źródła dziwnego zapachu

Zapowiedziano szczegółową kontrolę wszystkich kamer systemu monitorującego w warszawskim metrze.

Warszawa

Blokada u. Towarowej

Odcinek od al. Jerozolimskich do al. Solidarności w Warszawie przez dwa weekendy będzie nieczynny dla tramwajów.

Warszawa

Rolkowe szaleństwo w ramach Nightskating

W dniu wczorajszym po warszawskim Śródmieściu, Mokotowie i Ursynowie przejechali miłośnicy rolek.

Warszawa

Przygotowano szosy na odcinku Sacharowa – Żeromskiego

Nowe fragmenty ulic są już oddane do użytku kierowców. Nowymi trasami można się przemieszczać na odcinku ul. Sacharowa – Żeromskiego – Marymoncka.

Warszawa

Zderzenie mercedesa z motocyklem

W dniu wczorajszym doszło do poważnego wypadku drogowego w rejonie ul. Myśliwskiej w Warszawskie.

Warszawa

Dziwny zapach w metro, to nie gaz

Wczoraj i przedwczoraj pojawiły się zgłoszenia, że w tunelach warszawskiego metro czuć wydzielający się gaz.

Reklama