Warszawa - Środa, 18.06.2025 / Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Reklama

Policjanci z legionowskiej komendy zatrzymali 34-latka podejrzanego o handel narkotykami

Dodano:

fot. Komenda Stołeczna Policji
fot. Komenda Stołeczna Policji
WARSZAWA. Policjanci z legionowskiej komendy zatrzymali 34-latka podejrzanego o handel i posiadanie znacznej ilości amfetaminy. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 26 gramów narkotyku oraz 41 000 zł na poczet przyszłej kary. Sąd podzielił wniosek śledczych z legionowskiej komendy oraz Prokuratury Rejonowej w Legionowie i aresztował Krzysztofa M. na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
 
Kryminalni z legionowskiej komendy nie ustają w ściganiu przestępstw narkotykowych. Policjanci nieustannie prowadzą rozpoznanie pod kątem nielegalnego narkobiznesu, by osoby naruszające prawo o przeciwdziałaniu narkomanii nie czuły się bezkarne i ponosiły odpowiedzialność karną.
 
W minioną sobotę kryminalni z legionowskiej komendy w jednym z mieszkań na terenie Legionowa zatrzymali 34-latka podejrzanego o handel i posiadanie znacznej ilości amfetaminy. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci znaleźli ponad 26 gramów białego proszku. Badania potwierdziły podejrzenia kryminalnych, że była to amfetamina. Policjanci znaleźli też różne przedmioty służące do dystrybucji narkotyku, w tym m.in. wagę elektroniczną i łyżeczkę do porcjowanie narkotyku. Funkcjonariusze zabezpieczyli także ponad 41 tysięcy złotych.
 
Śledczy z legionowskiej komendy przy współpracy z Prokuraturą Rejonową w Legionowie zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu mężczyźnie zarzutów handlu amfetaminą oraz posiadania znacznej ilości tego syntetycznego narkotyku. Policjanci gotówkę znalezioną w mieszkaniu zatrzymanego zabezpieczyli na poczet przyszłej kary.
 
Kzysztof M. nie przyznał się do zarzucanych mu przestępstw. Sąd Rejonowy w Legionowie, na wniosek śledczych pracujących przy sprawie, zastosował wobec 34-latka trzymiesięczny areszt. Grozi mu do 10 lat więzienia.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Polowanie na łosia

Między ul. Grodzką, mostem Śląsko-Dąbrowskim i Wisłostradą stoi łoś. Od rana miejsce jest obstawione przez ekopatrol i policję.

Warszawa

Pożar w kuchni lokalu mieszkalnego

W wyniku pożaru do jakiego doszło w jednym z obiektów mieszkalnych usytuowanych w centrum stolicy poszkodowana została jedna osoba.

Warszawa

Ponowna próba podpalenia tęczy

Dwóch nietrzeźwych mężczyzn chodziło wokół warszawskiej tęczy. Nagle jeden z nich podjął próbę podpalenia obiektu.

Warszawa

Warszawskie Targi Książki z sukcesem

Podobnie jak rok temu, także i teraz udział w Warszawskich Targach Książki wzięło około 60 tys. osób.

Warszawa

Pociąg potrącił mężczyznę

Poszkodowany zmarł. Tragiczne zdarzenie miało miejsce w miejscowości Józefinów niedaleko Piastowa w godzinach wieczornych.

Warszawa

Trwa szacowanie strat po powodzi

Nie ma już żadnego zagrożenia powodziowego. Wody Wisły opadają.

Warszawa

Uwaga! Zmiany w rozkładzie PKP!

Wraz z dniem 24 maja wprowadzone zostaną przekształcenia w dotychczas obowiązującym rozkładzie jazdy pociągów PKP na linii Warszawa – Pruszków.

Warszawa

Szukają wykonawcy przebudowy dróg

W celu znalezienia realizatora planowanej inwestycji, ogłoszony został już przetarg.

Reklama