Warszawa - Środa, 10.09.2025 / Imieniny: Łukasza, Mikołaja, Pulcherii
Reklama

Policja podsumowała akcję Znicz

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

W ramach kilkudniowej akcji znicz funkcjonariusze policji prowadzili wzmożone kontrole. „Wyłapano” 39 nietrzeźwych kierowców.

 

Taki jest bilans policji warszawskiej. Działania były realizowane od piątku do poniedziałku, do godz. 5 nad ranem. Zatrzymało w tym czasie prawie 40 nietrzeźwych zmotoryzowanych.

Poza łapaniem pijanych kierowców, funkcjonariusze prowadzili intensywne kontrole w okolicach cmentarzy, w wielu miejscach ręcznie sterowali ruchem.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Uszkodził auto, wyrzucając butelkę przez okno

Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Sytuacja miała miejsce około godz. 16 w warszawskim autobusie.

Warszawa

Pirat drogowy załapany przy ul. Marynarskiej

Mężczyzna pędził z prędkością ponad 210 kilometrów na godzinę.

Warszawa

Testują II linię metra. Jazda odbywa się bez usterek

Sprawdzenie kolei podziemnej przed dopuszczeniem do niej pasażerów jest konieczne, bowiem takie są procedury.

Warszawa

Poniedziałkowy wypadek. Osobówka potrąciła pieszego

Potrącenie było tak silne, że poszkodowany zmarł na miejscu. Nie udało się go utrzymać przy życiu mimo reanimacji.

Warszawa

Będą kary za niezdjęcie plakatów wyborczych

Powyborcze „posprzątanie” jest obowiązkowe. Wszystkie komitety mają dokładnie 30 dni na to, aby zdjąć porozwieszane na mieście plakaty.

Warszawa

Poranny korek na Trasie Siekierkowskiej. Auto ciężarowe złapało gumę

Do zdarzenia doszło dziś rano w rejonie ul. Polskiej. W związku ze zdarzeniem, utrudnione było przemieszczanie się prawym pasem ruchu.

Warszawa

II linia metra z kompletem pozwoleń

Są już skompletowane wszystkie pozwolenia potrzebne do rozpoczęcia użytkowania II linii metra tak wyczekiwanej przez mieszkańców stolicy.

Warszawa

Ruszył następny etap modernizacji Trasy Armii Krajowej

Drogowcy zamknęli w związku z tym odcinek Trasy Toruńskiej na węźle Modlińska.

Reklama