Warszawa - Niedziela, 22.06.2025 / Imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora
Reklama

Podejrzenie odry. 17-latka zatrzymana w izolatce

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Nieletnia przebywa w Szpitalu Dziecięcym przy ul. Niekłańskiej.
 
Na ciele dziewczyny pojawiła się wysypka. Wcześniej lekarze zdiagnozowali u niej zapalenie opon mózgowych. 17-latka została zatrzymana w izolatce. Jest podejrzenie, że zachorowała na odrę.

Epidemia odry panuje ostatnio w Niemczech. W przeciągu ostatnich miesięcy zachorowało tam na nią kilkaset osób.

Więcej odnośnie stanu warszawskiej pacjentki wiadome będzie za parę dni.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Policja podsumowała akcję Znicz

W ramach kilkudniowej akcji znicz funkcjonariusze policji prowadzili wzmożone kontrole. „Wyłapano” 39 nietrzeźwych kierowców.

Warszawa

Potrącenie pieszej na skrzyżowaniu Wrocławskiej i Powstańców Śląskich

Ok. godz. 14 doszło do potrącenia pieszej w rejonie skrzyżowania ul. Wrocławskiej i Powstańców Śląskich w Warszawie.

Warszawa

Otwarto ul. Nowolazurową

Wczoraj miało miejsce oficjalne otwarcie ul. Nowolazurowej. Symboliczną wstęgę przecięto przed godz. 13.

Warszawa

Awaria sieci energetycznej. Tramwaje stanęły w miejscu

Wczoraj w godzinach popołudniowych pojawił się problem z siecią energetyczną. Dlatego też wstrzymano ruch w kilku częściach Warszawy.

Warszawa

Ogłoszono przetarg. Kto wykona kolejny odcinek autostrady A2?

Poszukiwany jest wykonawca następnego zadania związanego z zaprojektowaniem oraz budowa odcinka autostrady A2.

Warszawa

Pożar w sklepie rowerowym

Dziś rano doszło do wybuchu pożaru w obiekcie trzykondygnacyjnym w rejonie ulicy Kajki oraz Wygodnej.

Warszawa

Wypadek na moście Siekierkowskim

Najechały na siebie dwa pojazdy. Kolizja wywołała spory korek.

Warszawa

Poniedziałkowe zderzenie trzech aut w miejscowości Łazy

Do wypadku drogowego w miejscowości Łazy w rejonie Janek doszło w poniedziałek, po godz. 16.

Reklama