Warszawa - Poniedziałek, 04.05.2026 / Imieniny: Floriana, Moniki, Grzegorza
Reklama

Początek wakacji i gigantyczne korki

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Powodem ogromnych zatorów, jakie od rana tworzą się w stolicy są prace remontowe rozpoczęte w kilku głównych punktach Warszawy.

Podjęto się modernizacji torowiska oraz robót przy estakadach. Szczególne utrudnienia tyczą się zmotoryzowanych. Spory korek ciągnie się w stronę al. Jana Pawła II. Ze względu na działania prowadzone przez robotników metra zablokowane są lewe pasy szos al. Jana Pawła II na odcinku rondo ONZ – ul. Sienna.

Ponadto nieczynny jest także prawy pas wiaduktu przy rondzie Czterdziestolatka. Większy remont doczekało się także torowisko przy Dworcu Centralnym. W minioną sobotę zaczęto w tym rejonie pierwsze roboty. Ze względu na realizowane roboty konieczne okazało się wstrzymanie ruchu tramwajów na fragmencie ciągnącym się od al. Solidarności do ul. Nowowiejskiej.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

W stolicy będą nowe autobusy

WARSZAWA. Na chwilę obecną trwają testy nowego autobusu. Jeżeli pojazd sprawdzi się w trasie, podobnych środków transportu przybędzie.

Warszawa

Wypadek w rejonie Wisłostrady

WARSZAWA. Przy ul. Sanguszki, jadąc od Wisłostrady, zmotoryzowany prowadzący fiata wjechał na nie swój pas jezdni i zderzył się z prawidłowo jadącym kierowca skody.

Warszawa

Muzeum Józefa Piłsudskiego. Wmurowanie kamienia węgielnego

WARSZAWA. Dziś uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Muzeum Józefa Piłsudskiego.

Warszawa

Rozbito grupę przestępczą. Kilka osób zatrzymanych

WARSZAWA. Rozbita została grupa przestępcza, która zmuszała kobiety do prostytucji.

Warszawa

Nowy kierunek lotu z Warszawy. Dokąd?

WARSZAWA. Ze stolicy można polecieć do Seulu.

Warszawa

Powstaje pomnik upamiętniający Pileckiego

WARSZAWA. Na finiszu jest inwestycja związana z postawieniem pomnika rotmistrza Pileckiego.

Warszawa

Pierwsze prace przy S17 na wiosnę

WARSZAWA. Jak tylko minie sezon zimowy, ekipa wystartuje z pierwszymi robotami nad trasą S17.

Warszawa

Warszawskie atrakcje walczą o nagrodę prezydenta

  WARSZAWA. Nagroda Architektoniczna Prezydenta Warszawy to prestiżowy plebiscyt, jaki ma wyłonić najciekawsze obiekty w stolicy.

Reklama