Warszawa - Wtorek, 05.08.2025 / Imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy
Reklama

Pływali, mimo zakazu kąpieli

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Trójka nastolatków pływała w stawie w miejscowości Zielonka, pomimo obowiązującego zakazu kąpieli.

Jeden z chłopaków utonął. Przybyła na miejsce ekipa ratunkowa bardzo szybko dokonała akcji reanimacyjnej, ale niestety było już za późno. 14-latek nie żył.

Wraz ze zmarłym 14-latkiem w stawie pływali także jego dwaj rówieśnicy. Sytuacja miała miejsce ok. godz. 16.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Uwaga warszawianie! Dziś utrudnienia w ruchu

Problemy komunikacyjne występują od rana. Powodem ograniczeń są obchody Święta Wolności oraz pobyt prezydenta Baracka Obamy i 40 innych delegacji w stolicy.

Warszawa

Zderzenie przy Południowej Obwodnicy Warszawy

W wyniku uderzenia doszło do zakleszczenia kobiety. Musieli przyjechać z pomocą strażacy.

Warszawa

Próbowała sprzedać kradzioną komórkę policji

21-latka zatrzymała dwóch mężczyzn, oferując im sprzedaż dobrego aparatu komórkowego po „promocyjnej” cenie. Okazało się, że telefon pochodził z kradzieży, a zaczepieni to policjanci.

Warszawa

Nowa trasa tramwajowa w Warszawie

Stolica już od kilku lat przymierza się do uruchomienia nowego połączenia tramwajowego. Być może teraz się uda.

Warszawa

Grupa pseudokibiców zaatakowała pasażerów tramwaju

Niespodziewanie zamaskowani mężczyźni wtargnęli do jednego z tramwajów, wrzucając petardy oraz atakując nastolatków.

Warszawa

W parku zawaliło się drzewo. Obok były dzieci

Sytuacja miała miejsce w parku przy ul. Ratuszowej 2 tuż obok wejścia do zoo.

Warszawa

Wywrotka ciężarówki. Wysypały się puszki z piwem

Do zdarzenia doszło na węźle Piłsudskiego na trasie S8. Ciężarówka przewróciła się na bok. Rozsypały się setki puszek.

Warszawa

Dym w jednym z pociągów

Funkcjonariusze straży pożarnej sprawdzają pojazd.

Reklama