Warszawa - Wtorek, 02.09.2025 / Imieniny: Stefana, Juliana, Aksela
Reklama

Pierwszy śnieg w stolicy

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

WARSZAWA. Dziś rano w stolicy było pierwsze opady śniegu.

 

Śnieżnie będzie prawdopodobnie przez cały weekend. Opady są coraz bardziej intensywne. Gorszą są także warunki na drogach.

 

Policja apeluje o ostrożną jazdę i większą czujność zmotoryzowanych.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Dziś planowane otwarcie ul. Targowej

Trasa została zamknięta ze względu na osunięcie ziemi, jakie miało miejsce przy pracach nad odcinkiem II linii metra.

Warszawa

Innowacja w budownictwie. Domy ogrzewane słońcem

Plan stworzenia pierwsze osiedla ogrzewanego słońcem zrodził się wśród warszawskich inwestorów.

Warszawa

Zmiana organizacji ruchu przy Powsińskiej

W rejonie ul. Powsińskiej można już skręcić w lewo w stronę Augustówki.

Warszawa

Czwórka dzieci w szpitalu. Wypadek przy ul. Gandhi

W rejonie ul. Gandhi doszło dziś rano do wypadku drogowego, w wyniku którego obrażeń doznała czwórka dzieci.

Warszawa

Polowanie na łosia

Między ul. Grodzką, mostem Śląsko-Dąbrowskim i Wisłostradą stoi łoś. Od rana miejsce jest obstawione przez ekopatrol i policję.

Warszawa

Pożar w kuchni lokalu mieszkalnego

W wyniku pożaru do jakiego doszło w jednym z obiektów mieszkalnych usytuowanych w centrum stolicy poszkodowana została jedna osoba.

Warszawa

Ponowna próba podpalenia tęczy

Dwóch nietrzeźwych mężczyzn chodziło wokół warszawskiej tęczy. Nagle jeden z nich podjął próbę podpalenia obiektu.

Warszawa

Warszawskie Targi Książki z sukcesem

Podobnie jak rok temu, także i teraz udział w Warszawskich Targach Książki wzięło około 60 tys. osób.

Reklama