Warszawa - Środa, 05.11.2025 / Imieniny: Elżbiety, Sławomira, Zachariasza
Reklama

Pięć dodatkowych autobusów i jeden tramwaj z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Informacje o dodatkowych liniach podał Zarząd Transportu Miejskiego.

Uczestniczący w obchodach 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego będą mogli dojechać dzięki temu na Cmentarz Powstańców Warszawy, do Muzeum Powstania Warszawskiego oraz na Cmentarz Wojskowy na Powązkach.

W związku z uroczystościami, pierwsze zmiany nastąpią już w dniu 31 lipca. W godz. 17 – 24 plac Krasińskich będzie nieczynny dla ruchu. Ze względu na to, autobusy linii 116, 178, 180, 503, 518 oraz N44 pojadą objazdami.

W dniu 1 sierpnia natomiast ulicami stolicy pojadą dodatkowe linie o numerach – 912, 922, 944m 970 oraz 980. Wtedy również wypuszczony zostanie na tory tramwaj „W”, mający kierować się od Pl. Starynkiewicza do Cmentarza Wolskiego.
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

19 mln zł na konkurs dla żłobków niepublicznych

WARSZAWA. Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy ogłosiła konkurs ofert dla żłobków niepublicznych na wykup 400 miejsc dla najmłodszych warszawiaków.

Warszawa

Warszawskie zoo otwiera nową bramę

WARSZAWA. Już od 1 maja warszawiacy będą mogli korzystać z nowego wejścia do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie.

Warszawa

Miasto proponuje dwa warianty rozbudowy ul. Górczewskiej. Odbędą się konsultacje społeczne

 WARSZAWA. Rozpoczynają się konsultacje społeczne na temat zmian na ulicy Górczewskiej.

Warszawa

Biegi uliczne i przemarsze. Będą utrudnienia

WARSZAWA. W najbliższą sobotę i niedzielę, 14 i 15 kwietnia, zaplanowane zostały biegi uliczne i przemarsz.

Warszawa

Od 12 do 15 kwietnia zmiany w ruchu drogowym. Utrudnienia są wynikiem remontów

WARSZAWA. Przez cztery dni (12-15 kwietnia) przebudowywane będą przejścia dla pieszych na ul. św. Bonifacego.

Warszawa

Komunikacja w czasie Wielkanocy

WARSZAWA. Wraz z nadejściem Wielkanocy będą zmiany w stołecznej komunikacji miejskiej.

Warszawa

Ponad 600 lokali na Starej i Nowej Pradze ma szansę wzbogacić ofertę handlową prawobrzeżnej Warszawy

WARSZAWA. Miasto podpisało umowę na opracowanie koncepcji zarządzania lokalami usługowymi na praskich ulicach.

Warszawa

31 marca ulice Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście zamienią się w weekendowy deptak

 WARSZAWA. Do połowy października wyłączany będzie ruch od ronda gen. Ch. de Gaulle’a do ul. Senatorskiej.

Reklama