Warszawa - Środa, 05.11.2025 / Imieniny: Elżbiety, Sławomira, Zachariasza
Reklama

Paraliż przy Łopuszańskiej. Był wypadek

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Do zdarzenia doszło dzisiaj rano.

Ze względu na poranną kolizję, do jakiej doszło w rejonie ul. Łopuszańskiej w Warszawie, pojawiły się gigantyczne utrudnienia drogowe. Pasażerowie komunikacji miejskiej wychodzili z pojazdów i szli pieszo. Nieczynny był bowiem przejazd w kierunku Mokotowa.

Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy policji, doszło do zdarzenia dwóch samochodów osobowych i
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Coraz bliżej oddania do użytku kolejnego fragmentu bulwarów

WARSZAWA. Szacuje się, że prace ekipa powinna zakończyć mniej więcej za pół miesiąca. To oznaczałoby, że jeszcze w bieżącym sezonie wakacyjnym będzie można przemieszczać się odnowionym odcinkiem.

Warszawa

Tragedia na Bielanach

WARSZAWA. Nie żyje kobieta, która potrącił tramwaj jadący przez Bielany.

Warszawa

Śmiertelny wypadek, Kierowca pijany

 WARSZAWA. W sobotę, w godzinach wieczornych doszło do zdarzenia drogowego, na skutek którego zmarła jedna osoba.

Warszawa

Jutro zawyją syreny

WARSZAWA. 73. rocznica Powstania Warszawskiego.

Warszawa

Dziś pierwszy dzień wizyty Donalda Trumpa

WARSZAWA. W związku z wizytą prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Warszawie wystąpią duże utrudnienia w ruchu.

Warszawa

Zderzenie trzech aut

 WARSZAWA. Do wypadku doszło na Trasie Siekierkowskiej.

Warszawa

Plac Defilad do przebudowy

 WARSZAWA. Ogłoszono konkurs, na podstawie którego wybrana zostanie firma mająca zająć się realizacją projektu modernizacji głównej części placu Defilad. 

Warszawa

W czwartek uruchomią infolinię informującą o utrudnieniach

 WARSZAWA. 6 lipca mieszkańcy stolicy będą mogli skorzystać z darmowej infolinii. Dzwoniąc pod numer 22 60 380 38 możliwe będzie uzyskanie szczegółowych informacji na temat utrudnień wynikających z wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa.

Reklama